Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Ewelinka
ako sa dari v praci?Ja uz mam normalnu podpr. Avsak 6tyz. mi trvalo pokial svaly prestali protestovat,teraz v pohode aj 30kilove veci ponosim ak je treba a nic cudne nepocitujem....O tyzden to bude 5mes. po op.

Barborka10

to vlnenie sa ti po kojeni stabilizovalo?

Mirusqa555
aj mna odhovaralo kopec ludi aj priatel,aj tak som isla po svojej vizii ,a som rada mala som vseliake prekazky dokonca ani moji rodicia este o tom nevedia...Dlhy pribeh ,ale to co je dolezie, je moj zivot.Prijemny pocit zo seba je dovood preco som to chcela nikto so mnou netravi viac casu ako ja sama so sebou a ak nie som ja spokojna prejavi sa to na mnohych urovniach ,teraz som spokojna uz ma nic nezerie a co bude neskor ma nezaujima zijem dnes ,nie vcera ani nie zajtra...drzte sa babulky ,pozdravujem vas vsetky ,utekam do robotky.......

zoe23

so.nickaa

ach, skoro som ti aj zabudla odpisat :)
Tak to je faajn, ked sa to da vydrzat, tak a uz sa len šetrit...a potom pofotit :D vsak ja som taka zvedava uz :D

Angela3531

All kocky prosim Vas, som 6 den po opke. Zvladala som bolesti dobre, nic strasne to nebolo. Ale teraz lavy prsnik ani neviem ze mam operovany, ale pravy pri pohybe citim dost! Neviem popisat , jednoducho oproti lavemu boli! Nemusim sa znepokojovat, ze by sa v nom nieco zle dialo??teraz si vycitam, ze som mala viacej lezat, ale citila som sa dobre... Bolel vas niektoru jeden viac uz skoro po tyzdni? Dakujem

zoe23

nanka

no ved to mas profil dobry, si kratunko po opke, ja myslim ze sval ti ich este drži hore, ked povoli, tak oni sa tak "rozleju"pekne :)
tazko takto bez fotky o tom hovorit...
Ale ja by som určite na tvojom mieste pockala par tyzdnov, aby si zas neskor nelutovala, ze si tomu nedala čas, ked si si uz vytrpela a zaplatila...

nanka

andrea1996,

no nedala asi, lebo by som sa uz bala. ak keby som si aj dala, tak myslis, ze by to bolo dobre, keby som si dala mensi implantat do prs, v ktorych bol vlozeny vacsi implantat? a ano povedala som mu, ze sa mi zdaju velke a on mi na to dal taku odpoved, ktoru tu radsej nenapisem, lebo viem, ze to tu cita (a tiez sa mi nepacila, ale mozno to chcel len odlahcit, ja neviem...)

andrea1996

nanka

tak ja stále verím, že po tých 3 mesiacoch budem spokojná. Ja som tiež pred operáciou neriešila, že kolko ml dať, teraz by som už mala presnú predstavu.Prečo by si si nedala znovu implantáty? Podľa mna koža už bude natiahnutá a to by si asi tiež nebola spokojná. Ty ked si bola na kontrole si mu nepovedala, že sa ti zdajú veľké?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk