Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

romi

Ahoj..

Ja viem ze sa mi to lahko hovori,ked mam este len pred opkou a neviem ake budem mat ja myslienky....
ale myslim si ze koli niecomu si do toho sla,tak skus este trochu zabojovat a vydrzat to...
Vies ako sa hovori na kazdu bolest je najlepsim liekom cas....

Viem ze je to tvoj zivot a tvoja vec,ale skus pocuvnut baby a este nejaku tu chvilku pockat,ked to uz aj potom bude proti tvojej srsti,tak si daj implantati vybrat...

Drz sa a velaaaaa,velaaaaaa sil

so.nickaa

MirusQa555

Ja som mala nadchu ktora mi v den opky rano zazracne zmizla( vyplachovala som ci celu noc nos solnym roztokom)
Ale pytal sa ma ci som brala nejake lieky ja ze nie len kalcium a on dobre lebo tyzden pred operaciou sa nemozu brat antibiotika( to mi vravel anesteziolog)

vanes

bibi13 chcela by som sa ta spýtat, dnes som bola na kontrole a tiež mi vyteká z toho rezu tá dajaká tekutina, ale len trošku, dnes mi to aj povytláčal odtial tak ako aj tebe,no a chcem sa opýtat po tom ti to už prestalo vytekat?mne už dovolil sa aj ospršit a mám si na to prikladat repík a po vysušení zasypat framykoinom, potom znovu zalepit.aj teba tak trochu štipkajú tie rezy?

MirusQa555

Ahojte baby...

Ja sa asi zblaznim dnes som bola u obvodneho,lebo ma pobolievalo hrdlo a kedze mam opku 26.6. tak som radsej sla...

Len som vosla do ambulancie a povedal teraz pred operaciou??

Dotkol sa hrdla a povedal ajajaj...uzliny su take zdurene...a ani nedopovedal:((

Dal mi antibiotika...ale teraz som dostala uz aj teplotu:((

Ja dufam ze to bude do opky ok.A neviete mi nahodou povedat ci to nebude problem a ci ma zoperuju,ked par dni pred opkou doberiem antibiotika??

Inkaa

Ahojte kocky...Ja som 3 den po operacii.Dala som si robit 250,tiez lutujem a hlavne preto ,ze svoje som mala krasne..tiez som sa dala nahovorit pozitivnym reakciam na tomto fore,ale aj kamaratkami ktore ich maju.Dnes som volala s mojou znamou,ktora si davala pred dvoma mesiacmi robit prsia u Cervena, a dnes mi povedala,ze jej implantat praskol a ide v septembri na nove.Ja spokojna z vysledkom budem,ale tiez sa obavam nejakych tazkosti.Myslim,ze je to prirodzene...Je tu niekto kto si dal odstranit inplantaty?Ak ano,podelte sa o skusenoti.Dakujem

assaabloy

TEHOTENSTVO A SILIKONY

Ahojte, chcela by som vediet, ake to je ked zena ma zvacsene prsia silikonmi a tehotenstvo.. ci sa PRI a PO tehotenstve nieco radikalne moze zmenit, tvar, koza atd.alebo sa to dostane do normalneho stavu ako predtym.mate niektora informacie alebo taketo skusenosti?

nanka

Titten,

fotku nie, nemozem sa na to pozerat, ale mne nepomoze, ked mi ich niekto pochvali z okolia, necitim sa s nimi dobre jednoducho. a nie zeby ma to bolelo rano, ale je to taky hnusny pocit, kedze celu noc spim na chrbte a je to akokeby som mala zavazie na sebe polozene, kedze vlastne aj mam...

Matulka23

Bibi13
ja ti ani neviem, ale to dúfam, že áno lebo ja som teraz bola celý víkend na slniečku od rána do večera v skafandri tak dve hodky potom som si dala zasa na dve hodky športovú a tak tričko a kratasky .... myslím, že prvý mesiac by sa asi nemalo kvôli tomu, že sa človek nepotí alebo čo, ja som to porušila hovoril mi, že po dvoch mesiacoch môžem, ale ako to myslel ani neviem už som sa nepýtala len som mu hovorila, že idem na konci augusta na dovolenku povedal mi, že môžem, ale mám byť v podprsenke ...
určite sa pekne zahojíš ty si to mala aj s úpravou že takže je to na dlhšie trate