Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

hankab
Ahojky akurat kukam ze sa bojis ten menstruacii ja som ju tiez vysadila mesiac pred.. Bala som ze ju dostanem pocas operacii ale nastastie nie.. Mozno aj stresy spravili svoje... Dostala som ju dva dni po opke :) ale inac zevraj by to nemal byt problem keby si nahodou dostala

so.nickaa

Zoe23 a s tym vyberanim po rokoch to ti neviem povedat:-/
Ja som tu chodila v takych pyzamovych gatiach a na vrch ten korzet inak nic..a flector ti daju dva kusy co je podla mna dost malo ale tak neriesim doma mam celu skatulu toho

so.nickaa

Zoe23

Aj ja som sa cudovala ze sa tak dlho da byt ale skor po mna nevedeli prist a on povedal ze v pohode. Takze sa naobedujem, vyberu mi dreny o 3tej pridu po mna a za 35 minut som doma:) len sestricka mi vravela ze uz 6 dni po operacii sa mozem cela umyt to sa mi nejako nezda lebo baby tu pisali ze aj viac museli cakat..to sa ho este musim spytat

hankab

Ahojte. Tak konečne som sa rozhodla pre silikónové prsia. Mám 35 rokov,2 deti. 165 cm a 50 kg. Tento týždeň som bola na konzultácii v CHIRMEDE u Dr. Magda v Košiciach. Veľmi sympatický a príjemný človek. Konzultácia trvala viac ako hodinu, kde boli zodpovedané všetky moje otázky. Fotečky "pred" čoskoro pošlem. Boli mi odporučené anatomické implantáty 270ml. Samotnú operáciu sme naplánovali na koniec októbra. Mám na Vás baby takú otázočku. Momentálne beriem antikoncepciu a potrebujem ju mesiac pred operáciou vysadiť. Bojím sa, že mi bude hneď prvá menštruácia meškať a nebude možné operovať v zvolenom termíne. Nemali ste takýto problém?

zoe23

so.nickaa

Čože, to tak dlho sa tam dá byť? Ja, že do obeda sa nás musia zbaviť :)
A v čom si tam pobehovala, nejaký župan si mala? ja mám len hrubý župan, to by som sa v ňom v júli upiekla...
Sonicka a nevies nahodou, ze ak je rez robeny pod pazuchou a potom po rokoch sa ide na vymenu implosov tak či sa daju stare vybrat opat cez pazuchu alebo len z podprsnej ryhy?
A este mam jednu otazku :D dava Mladek nadomov nejaky flector alebo niečo?diky

viktoria21

AHojte Dievčatá,

ja by som sa rada opýtala,ktorá ste už po obke a máte okrúhle imploše a s podprsenkou ste museli nosit stahovaci pas este?
Ak ste tu niektorá,tak ako dlho ste ho museli den noc nosit?
Ja ho mam 7 den a stale si na ten pocit neviem uplne zvyknut.Bola som na prvej kontrole a doktor povedal,ze ho musim este vkuse nosit len dokedy to mi nepovedal este :)

viktoria21

Bibi 13

Takze bola som vcera na tej prvej kontrole a presne ako si vravela-odlepovanie sa dalo v pohode vydrzat ani ma to nebolelo len mi to trosku kozu natiahlo inac pohodka.A ked si 3 tyzden po obke este si sa cela nemohla osprchovat???
Lebo ja dufam ze po druhej kontrole,ktora bude bud.utorok tak potom mi hadam uz povoli sa uplne osprsit,ja som mala rez podprsnou ryhou.Ty si mala cez tie dvorce?
Inac spanie na boku je asi povolene prvykrat po 6 tyzdnoch ci neskor?

viktoria21

Vanes

AHOOJ MOJA,TAK DNESKA JE TO 9 DEN PO OBKE A KONECNE Vcera som prespala celu noc nezobudila som sa vobec.Inac prve dni som spala prerusovane furt,lebo som potrebovala odlahcit chrbat a zmenit trosku polohu.Inac ako sa ti najlepsie spi?Ja mam dva velke vankuse za sebou a spim v takom polo sede.
Bola som na prvej kontrole vcera len to cestovanie do ba ma vycerpalo:D
A super nebolelo ma to skoro vobec,rychlo to odlepil a bolo to.Prelepil mi jazvy a uz len tie mam prelepene ostatne leukoplasty dal uz uplne dole.
Len skoda tesila som sa ze aspon ten stahovaci pas co ja musim mat,mi povoli dat dole aspon cez den.
Musim to este stale nosit den a noc do najblizsiej kontroly co mam buduci utorok znova.
Na prsia si uz zvykam aj na tu vahu,ale fakt sa tesim na ten den ked ich vobec uz nebudem vnimat:D:Dako sa citis vaneska?ESTE SA nemozes kupat cela ze?To doktor asi po dvoch tyzdnoch povoli.Mne povedal ze aspon uz podprdu si mozem oprat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk