Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tmooshka

Barbora10, prave som si prezrela Tvoje fotky a teda cumiiim :)) krasne prsia a este aj po kojeni... uplne ti sedia k postave, pan doktor odviedol skvelu pracu, mas ich TOP ;) vidim, ze mas vysportovanu postavu - za ako dlho si sa vratila k cviceniu? Ja uz aspon na bike by som chcela ist... ved len kysnem a kysnem a nie som zvyknuta necvicit... tych 6 tyzdnov fakt nemam nic robit? ziadne spekulacie? :)))

MLDB, velkost ti urcite poradi doktor, ja som nemala ani predstavu kolko by som si mohla dat a on ti povie aj na zaklade tvojej postavy, zivotneho stylu, velkosti hrudnika, co sa zmesti a co uz by bolo moc... ja som isla na konzultaciu a o 3 tyzdne uz som lezala na stole :)) a nelutujem ani na sekundu... skor lutujem tie roky co som sa trapila bez nich :)))

MLDB

Tmooshka, LiluM3 kraaasne prska mate, srasne vam zavidim ze to uz mate za sebou...

Barbora10 pozerala som tvoj album a chcela by som sa opytat na tvoju vysku a vahu v case operacie.. A ked to beries s odstupom casu stacila ti velkost ci by si isla do vascich? Lebo krasne prsia ti Cerven urobil.. Aj ja idem k nemu a spekulujem nad velkostou aj ked viem ze on mi poradi.. Len nechcem ani aby boli vulgarne ale ani aby som nelutovala ze mohli byt vacsie. A nechapem ze ich mas take pekne aj po dost dlhom kojeni..

barbora10

Tmooshka

presne tak,rozumne pises,mozes byt spokojna,su krasne,prirodzene,ale povsimnutelne aj bez toho,aby boli vulgarne...budes krasna...dolezity je tvar,nie velkost

mulatka

slniecko83-nie nic povedal ze to je dobre ze tak velke prsia nebudu nikdy rovnakevsade to je vidno nemzem s tim nic urobit

Tmooshka

barbora10,

dakujem krasne! a anooooo, spokojna som a velmi!!! len sa bojim toho, ze o rok budem chciet vacsie :D ale neodporucali mi viac ako 290ml pod zlazu (ani by sa nezmestilo na moj hrudnik) a pravdupovediac ja som nechcela mat velke, slo mi o vyvazenie postavy a aby mali tvar zenskych prs :) a nie take nedovyvynute, ako som mala pred...

slniecko83

mulatka

Ahojky ja mam ten isty problem ako ty. Som uz 7 mesiacov po opke. Ja som to este neprekonzultovala s doktorom Lebo zijem v zahranici a pekne dlhu dobu sa chystam doktorovi napisat a tak sa uz musim k tomu dokopat. U mna je prave aj to zaujimave ze prsnik ktory mam vyzsie je tuhy ze s nim poriadne nemozem ani H ybata ten druhy je v pohode makky. T'y si podla toho co tu citam este kratko po opke to sa ti Mozu este napravit. Inak doktor ti nedal nosit pas ma ten prsnik aby tlacil dole? Ja som ho sice nosila ale Nic sa neurovnalo

VeroNika81

Na základe predchádzajúcich správ sa dozvedám, že Dr. Mládek je fakt dobrý, šikovný a vie, čo robí. Ale mala by som na vás tak či tak nejaké dotazy. Iba nedávno som sa rozhodla, že by som do toho šla. Len mám obavy, čo ma čaká po operácii. Aby som si nejak neuškodila a tak. Ako dlho sa čaká na konzultáciu a samotnú operáciu? Nemám s tým žiadne skúsenosti.

VeroNika81

Na základe predchádzajúcich správ sa dozvedám, že Dr. Mládek je fakt dobrý, šikovný a vie, čo robí. Ale mala by som na vás tak či tak nejaké dotazy. Iba nedávno som sa rozhodla, že by som do toho šla. Len mám obavy, čo ma čaká po operácii. Aby som si nejak neuškodila a tak. Ako dlho sa čaká na konzultáciu a samotnú operáciu? Nemám s tým žiadne skúsenosti.