Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

bobcatko173
Ďakujeem :) áno, ostala som pri 330ml, bola som ešte za Paliatkom že sa neviem rozhodnúť a povedal mi, že som drobná a že tie 360ml by už neboli na mne ok. Tak som si nechala poradiť a som rada :) Ty si tiež od dr. paliatku...dovolil Ti po prvej kontrole rozopnúť podprdu na chvilku obcas? A kedy Ti dal tu čiernu podprdu? Idem na kontrolu po 12tich dňoch a myslím, dúfam, že mi vymení podprsenku keď tam pojdem, táto ma strašne ťahá.

veronika26

Tak baby uz som doma :) nove prska su krasne i ked este opuchnute...bolest pomaly prechadza len ma stve ze dokopy nic neviem sama robit :(

bobcatko173

LiluM3

Ahoooj gratulujeeem..tak som na teba mmyslela ze ako :) a vidim ze si ostala pri strednom profile :) budes spokojna uvidiis:) drz sa!kazdym dnom to bude lepsie!:)

LiluM3

Sandritta
Ty ich máš tuším najkrajšie čo som tu videla :)
Baby čo ste po opke, keď vám Dr. vybral štichy, mohli ste si po tých cca dvoch týždňoch, keď ste boli na kontrole, aspoň občas rozopnúť tu pooperačnú podprdu a napr. si prska nakrémovať tel. mliekom alebo niečo podobné? Lebo mňa to neskutočne ťahá. Som týždeň po opke a moj chrbát je v takom stave, že z toho ležania mám až kŕče do chrbtice akoby, proste tak ma ťahá chrbát aj všetko že už sa neviem dočkať, kedy to dám dole...ledva obsedím pár minút v jednej polohe...pls ak máte nejaké rady, sem s nimi...
Vďaka :)

Tmooshka

Ahojte,

som 2 tyzdne po operacii a chcela by som sa spytat, ze co odporucate na hojenie jazvy, aby sa to co najpeknejsie zahojilo :) mam rez pod prsnikom...

Dakujem vopred za rady,
Timea

PS: ako mozem vidiet fotecky inych bab a pripadne pridat svoje? nikde som sa nedocitala... staci poslat link, kde najdem postup :))

bittersweet

MLDB neboj najdes si sposob ako fungovat, nie je to az take strasne a rychlo to ubehne. ja som chcela anatomy, chcela som kopirovat co najprirodzenejsi vzhlad a teda na konzultaciach boli doktori za. tak uvidis co odporucia tebe, popozeraj dobre albumy a nechaj si to ulezat v hlave.

MLDB

bittersweet dakujem pekne za info.. Aj ja mam dve deti, mala uz bude mat 6 ta je samostatna, ale maly 2,5 a ten je uplny cecok.. Tak preto mam obavy.. Citala som v starsich prispevkoch ze ty mas 330ml anatom. Ja este len idem v septembri na konzultaciu tak som zvedava co mi navrhne doktor.. Len ked sa ta este mozem opytat ty si sama chcela anatomy alebo ti doktor navrhol? Lebo ja ani neviem co sa mi paci viac.. Ale teraz mam vykojene slabe B-cka.

bittersweet

MLDB po tyzdni bez problemov zvladnes takuto starostlivost, ja mam doma dve male deti a dalo sa:) dvihat som zacala az po dva a pol tyzdni a aj to opatrne, treba dvihat so zapojenim celeho tela, nielen rukami a nedvihat ruky vyssie nez do urovne ramien.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk