Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

bittersweet
Tak dúfam, že to čoskoro prejde ta necitlivosť, je mi to také nepríjemné..
Inak, mali ste aj vy baby po opke nafuknuté brucho??

bittersweet

LiluM3 tak to je super, neboj budes rychlo fit a prska si budes coskoro uzivat!:) jasne to je normalne ta necitlivost, ja by som povedala ze to stale neni este celkom ono a to som skoro 6 mesiacov po operacii- mam anatomy 330ml a hlavne v tej spodnej casti, kde je prsnik najviac zvacseny. bradavky som citila od zaciatku normalne, ale mnoho bab tu popisovalo dlhodobo znizenu citlivost v bradavkach napriklad.

LiluM3

bittersweet

Ďakujem :) ja som už včera večer,v deň operácie išla aj sama na wc, aj si sama sadám, aj keď občas ma musia potlačiť od chrbta. Takže na to aké som mala obavy, som celkom pohyblivá, už sa ale teším napriklad na nedelu lebo verím že už to bude zase lepšie :)
A inak, necitlivosť na prskách je prepokladám normálna takto po opke? Sa chytím ale necítim ten dotyk.

bittersweet

LiluM3 gratulujem!!!:)najhorsie su prve dva dni a uvidis ako sa to potom bude dramaticky lepsit. netreba sa tomu hlavne poddavat. ja som si po dvoch dnoch uz aj sama sadla.

LiluM3

Brala som si len pyžamo, župan, papuče a vlhčené utierky. Po zobudení ma napínalo ale potom som zistila že sa mi zakaždým len grglo. Navečer som si dala už aj trošku vody a postupne do rána som zjedla opatrne kávenky. A dneska už v pohode je, ale opatrne ešte, nech mi není zle. A odpočúčam pyžamo na gombíky ak máš. Ja som síce nemala, ale nakoniec som ho ani nepotrebovala, lebo som spala len v tých obväzoch. Strašne som sa potila, teplo mi bolo

anna.m

LiluM
a aku mas velkost a profil?
Mna to caka za 10dni. zacinam si uvedomovat co ma vsetko potom caka. hlavne si neviem predstavit ze budem lezat iba na chrbte a ze si nebudem moct popestovat syna. ma sice uz 4 roky ale objatie mi bude chybat...

veronika26

LiluM3

No ja idem tu v nitre na sukromnu kliniku. Kedze som 22mesiacov kojila mala som slabe 75A a s doktorom sme sa dohodli na vysokom profile, gulate a 400-425 cc :) co vsetko budem zo sebou potrebovat?aj si vracala po prebudeni z narkozy?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk