Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Iveta84
mala som prist na siedmu, nalacno..ale prisli sme 4 baby v podstate naraz, ja som to najskor vyplnila zaplatila dali ma na izbu osprchovala som sa dezinfekcnym a cakala som asi hodinku. Potom ma pokreslil, dohadovali sme este tie velkosti a on ze vy idete prva..do izby za mnou dosiel anesteziolog taky srandista, dali mi lieky na upokojenie a uz ma brali

Titten
Dakujem:) este som si ich nevidela ale krd mi zajtra doktorko bude vyberat dreny poviem mu nech mi nastavi nejake zrkadlo:) ja vlastne ani neviem aku mam tu pooperacnu velkost..uz sa to musim opytat:) a neviem ci mi tuto este vymenia ale ak nie nevadi..mne sa paci:) budem to kryt satkami a tak aj ked v tychto teplach to nebude sranda..

Titten

Solnicka,

ja som akurat dostala na vyber, ze kludne mozme dat pod zlazu aj pod sval, ze oboje vhodne. Vybrala som si pod sval, ze ine ani neuvazujem.
Tebe vravel, preco pod zlazu? Koste vravel doktor, ze inak by efekt dvojiteho prsa mala VRAJ....co dal tebe za dovod? Deti uz mas?

kosta123

solnicka1
Mne to presne takto navrhoval dr.SISKA v Pieštanoch 450ml pod žlazu ale odmietla som.
Kde si bola na konzultáciách???

bibi13

Ja som bolesti nejake mala, ale ze by to bolo take, ze nezvladam, to vobec.. lieky som mala v nemocke a este tusim dva dni doma.. den po opke som volala kamoske vysmiata (ona ma tiez silikony) a ta sa ma s hrozou pytala, ci ma to neboli.. ona totizto tyzden skriabala steny od bolesti.. takze fakt je kazda ina a pochybujem, ze by si niekto vymyslal.. skor ta bolest nie je nic hrozne..

Ja som bola dnes na kontrole, lekar mi trosku vytlacal vodicku, ktora mi vyteka zo stehou a poviem vam, zd tak ma teraz prsia bolia, ze rozmyslam nad tabletkou.. juuj a videla som si cele cici a vobec nie som nadsena;((.. este opuchy, cerstve rany.. sklamana som. Ja viem, ze to bude lepsie a lepsie, ale cakala som, ze budu vyzerat krajsie.. ale lekarovi sa zdaju dobre, tak asi budu po usadeni pekne.. teda dufam..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk