Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

andrea1996

nanka

musíme vydržať tri mesiace o potom riešiť čo s tým a asi najlepšie poradí doktor, lebo neviem či je tu nejaká baba,ktorá má skúsenosť výmeny implantátu za menší. Podľa mna vyberajú implantáty z pod pazuchy. Tak ja ťa veľmi dobre chápem ako sa cítiš, ja som na tom rovnako.

zoe23

so.nickaa

aha, dik za info :) tak si musím zaobstarat ten flector teda...
No čo dreny, ako bolo?
Inak aky mas profil? Ja sa v tych mentoroch vobec nevyznam, tam je tolko kombinacii :D

nanka

Matka872, aj ostatné baby,

dakujem vam za podporu. Len neviem, ci som sa tu spravne vyjadrila, ja nemam problem s bolestami. ja mam problem taky, ze tie prsia su mi proste prilis velke a asi si no to nezvyknem. tak poradte, ak viete co sa da v takejto situacii robit. to keby som si ich dala vybrat, tak mi ich opat vyberu cez pazuchu? alebo ma dole rozrezu? som z toho fakt nestastna, uz aj v noci sa mi zle veci snivaju s tymto spojene...

vanes

viktoria21 no ahojky moja, som strašne rada,že si v poriadku, no vidíš, to odlepovanie si zvládla,je super, ked sme takto operované týžden po sebe aj s bibi13, aspon si môžme jedna druhej písat, čo nás asi tak čaká.ja idem na kontrolu zajtra, ale myslím si,že ešte mi spršku nedovolí, no uvidím i ked by som dala za osprchovanie všetko.od pondelka už chodím aj do práce, dá sa to v pohode, snažím sa nič tažké nezdvíhat a ani ruky hore dávat, inak je to v pohode.dnes som si druhý krát prala podprdu, jaaaj aká úľava, ked som ju mohla mat hodinku dolu, už mi prská ani neboli také ťažké ako ked som ju mala dolu prvý krát, bolo to super. pekne mi už mäknú, nie sú už také tvrdé a čo som najradšej, že ich mám pekne pri sebe a ked dám ruky úplne k telu tak vtedy je to najlepšie, pekne sú jedno o vedla druhého.no s tým spaním, ja mám taký veľký pevný vankúš zo sedačky, čo mám na chalupe, tak ten mám teraz doma a dala som si ho do obývačky na rohovú sedačku a tam aj zatial spinkám, je mi tak najlepšie a nemám strach, že sa v noci prehupnem na bok. no a ešte ti poradím, je veľmi dobré do seba dávat vela vitamínu C, hlavne po operáciách, zabranuje to okrem iného aj jazveniu. tak pekne stále papkám jahôdky, redkovky a vela citrónovej šťavy s vodou a stále si robím čaje s čerstvej mäty a medovky,mám ich plnú záhradku.

assaabloy

Ahojte, mate niektora operaciu spod pazusia? myslite, ze je to lepsi sposob operacie nez pod prsnikami alebo bradavky? a ak ano v com..dakujem ;)