Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

All
Ja som nestastna baby, bola som uz na dvoch konzultaciach a obidvaja dr. ma presviedcali ze implose pod zlazu. Akoze 490 ml pod zlazu (na velkosti sa zhodli) ako to bude vyzerat za par rokov? Idem este na jednu konzultaciu ale ked aj ten povie pod zlazu tak neviem ci do toho vobec pojdem. Dnes predsa 90 percent davaju pod sval...nemate tu niekto skusenost s implosmi pod zlazou?
Bola by som vdacna za kazdu skusenost alebo nazor.

vanes

angela3531 aj mna to svrbí, ja som po presne 2 týždne, kludne sa škrabkaj ono to svrbí preto,lebo sa to pekne hojí. ja som mala tabletky od bolesti len v nemosnici a práve dnes som doužívala antibiotiká OSPEXIN.

vanes

no dievčence, ja som tiež nemala bolesti, lieky som mala od bolesti len v nemocnici aj to nie nejako od bolesti ale len tak aby som lepšie spala a ukludnila sa.skôr to bolo len obmedzujúce, to hýbanie rukami a vrchnou častou tela a tak isto strach, že ked spravím dajaký pohyb, aby som si neublížila.jediné, čo bolo nepríjemné tak ten tlak na prsiach, ale to nie je bolest.pre boha, na čo by si tu niekto vymýšlal ,či to bolí alebo nie.ved každá to celé prežívame
inak. ved napokon sa každá o tom presvedčíte. no a ešte si myslím, že všetky ktoré tu píšeme tak si chceme pomôct, aby sme vedeli čo nás čaká. ja som pred opkou tiež vedela o tom že bolest môže byt a aj nemusí a tie ktoré ju nemajú patria medzi tie štastnejšie.pre boha načo by si tu niekto vymýšlal.

BritneyBitch

Baby

Ako je to prosim Vas so spanim na boku? Ako dlho od operacie, pokial nie su bolesti, je bezpecne spať na boku? Je to riskantne? A spavate niektora uz aj na bruchu?

Silvia2903

Dievčatá,
ja som mala ťažký pôrod, tak som sa dosť bála, ale mňa fakt od opky nič nebolelo a ani nebolí. Ja som bola prekvapená, lebo všetké známe mali hrozné bolesti, takže išla by som do toho kedykoľvek znova. Ja tiež neviem pochopiť, ako keď niekto porodí a povie, nebolelo to, je to toto isté pre vás niektoré nepochopiteľné, že mňa nič nebolelo už dva mesiace ani nebolí a od zobudenia sa,nemám ten pocit ako niektoré, že kedy si zvyknem, ako keby to bola moja súčasť. Strašne držím prsty, nech je nás viac bezbolestných báb, že Vikusik99? :-)

Angela3531

Ahojte, suhlasim s Vikusik99, ja som tiez nejak extra velke bolesti nemala a kocka co bola so mnou to tiez perfektne znasala. Myslim, ze toto forum je hlavne o tom, aby sme dievcata ktore to este len caka podporili a podelili sa so skusenostami... Som sice este len 5 den po operacii, tak dufam, ze ked bol zaciatok u mna taky dobry, ze to vsetko dopadne dobre a nebudu komplikacie...Samozrejme ze niktora nemoze cakat, ze to nebude boliet vobec! To tu ani nikto nespomenul... Pre krasu nieco musime vydrzat, ale skutocne som cakala vacsie bolesti aj ked samozrejme kazde rano pocas prvych 3dni kym som sa posadila z poslele som mala co robit a samozrejme stale ich dost citim. Chcem sa spytat kocky, nesvrbkalo vas to obcas?? Nemozu sa vytvorit strie, ked ma to sem tam zasvrbi?? A na ktory den ste uplne vysadili tabletky proti bolesti?

Iveta84

Juuuj baby. Len ziadne hadky prosim. Sme na verejnom fore kde si kazda mame pravo vyjadrit SLOBODNE co si myslime. Slusne a na urovni. Toto forum ma pomahat. Kazda z nas vie ze nie je mozne aby sme vsetky reagovali rovnako na pooperacny stav. Niektora znasa bolest tak a ina tak a taktiez zotavovanie prebieha u kazdeho inak. Kazdej jednej prajem aby priebeh po bol co najmenej bolestivy a bez komplikacii :) je dobre pocut ked niektore pisete ze sa citite velmi dobre ale urcite povzbudime aj tie ktorym je tazko...

Ja to mam za chvilu pred sebou a velmi prevelmi sa na prska tesim, cele roky zijem v tom kedy pride ten den D ...

vikusik99

britneybitch
No, draha moja...vies dobre, ze sa pozname ...aspon, by si mohla mat tolko slusnosti v sebe a pozdravit sa.Ty vies, kto som ja, pretoze ma poznas podla nicku.Ja som podla tvojho zaujimaveho nicku nemohla vediet, kto si ty?!Bolo by mi to jedno...keby, som si neprecitala ten prispevok, kde si ocividne o tych bolestiach narazala na mna...mozno, som to napisala nejak divne..ale, je to len moja vec!Chcem ta poprosit...nestaraj sa do inych ludi!

a vsetkym dievcatam chcem napisat...ja som naozaj po operacii bolesti nemala!Bola som pohybovo obmedzena...(nevedela som hybat poriadne rukami, obliekat sa a pod..)..co, niekedy aj teraz este neviem..Obcas, ma nieco pichlo.Ale, citila som sa velmi fajn.
Tak, ako silvia2903 pisala, ze sa citila velmi dobre...tak, ja som mala podobne pocity po operacii.
A odchadzam z tohto fora..:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk