Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

assaabloy

Musis napisat mail na galeria@zoznam.sk s tvojimi fotkami pred zakrokom, potom samozrejme po opke pridas aj fotky po. plus udas svoj nick a zajacik ti potom posle instrukcie

so.nickaa

Bianka77

Podla mna toto vobec neries aku podprdu ti daju. Urcite ti nedaju taku co ti nebude pasovat. Este ked budes v narkoze ju na tebe vyskusaju a ak bude mala daju ti vacsiu. Mala by ta ale dobre stahovat. Ja napriklad ani netusim aku velkost mam musim sa sestricky opytat

bianka77

nanka

ja neviem,ved som pisala, ze nechapem podla coho to davaju.Ja mam skor obavu, ze mne bude moja velka....pri 305ml 70C.Sa mi nejako nezda,aj ked mam väcsi zaklad ako ty,ale tolko isto nie.....

Titten

Matka872,

ja som ale nikde necitala, ze je niekto po 2 tyzdnoch tak ze beha, posilnuje aspon s 10kilovymi cinkami, prsia makke ako vankus a jazvy neviditelne.

rozdiel je pri zotavovani. Kym niekto ma vyssi prah bolesti, ina pritom vzdycha a boli ju to.

ja som pisala o svojich pocitoch ze ruky uz dviham, prsia vobec nebolia ani ma nepicha, bradavky mam od dna opky citlive stale. Pri jazvach mam akoby take znecitlivene trochu, ale najma sa tesim, ze uz to mam za sebou a bude len lepsie.
To ze ina napise, ze ma aj po tyzdni bolesti, je normalne, kazdemu sa telo vysporiadava inak. Ja mam za sebou uz 2porody, po ktorych som tiez bola fit po 2h. Ja mam skor problem pred samotnym procesom. Strach som mala neskutocny, ze som takmer omdlela a nehanbim sa to priznat

assaabloy

Dievcata prosim vas, ako sa daju pozriet fotky v galerii. Ja nam termin 02.10 na operaciu a tak si tu citam rady a skusenosti aby som sa nato pripravila, no do galerie neviem pozriet. Ide niektora na taky isty datum k panovi dr. Cervenovi do BB?

assaabloy

Nanka

Ja som pocula pri mnohych a hadam v kazdom pripade, ze tie prsia sa usadia a o troska zmensia ;) takze daj tomu cas, vsetko sa upravi a dokonca podla tvojich predstav :)

nanka

bianka77,

ano 70B pri 350ml. cakala by si vacsiu? nemam ju ani teraz nejako velmi narvanu(napriek tomu su pre mna obrovske), ale keby som mohla vratit cas, tak urcite si dam tiez "len" nejakych 300 ml. skoda,ze to sa uz neda...

nanka

Matka872,

super si to napisala. toto forum je super, na jednej strane si tu clovek precita "autenticke" prezivanie tych co to uz maju za sebou, ale ked sa to potom nezhoduje s jeho vlastnym prezivanim, tak sa citi divne. ako ja teraz.

Matka872

Baby presne ste to vystihli.Ja tiež som tu kadečo prečítala, ako sa cítia súper, ní ich neboli, blbosť.Neni hanba napisat pravdu.Ja som povahou silná, vydržím kadečo.A prsia určite nie sú este ako moje čo som presne 2 mesiace po.Stale cítim sem tam pichnutie, zabolenie, hoci sa setrim.Bradavky mi chvalabohu reaguju ako predtym, pol prsnika od bradaviek dole si necitim este.presne ako tu už písali baby (úprimnejšie).
Tak baby nepiste tu take somariny že sú vaše prsia úplne ok, po tak krátkom čase.Potrebujú minimálna pol rok, predsa to neni vytiahnutie triesky ;-)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk