Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Bianka

Tak prestan citat, lebo fakt sa ti z toho uz zatoci hlava.. nechaj to na lekarovi.. ak mas take pochybnosti, napis lekarovi, aj ked teraz to uz asi bude bezpredmetne, neviem ci si ta bude pamatat.. ak ti bude potom velka, objedna ti inh.. ku komu vlastne ides? No ja som lekarovi vyslovene povedala, ze nechcem velke prsia, preto mi robil aj pexiu, pretoze by mi tam musel dat velky implos.. ked som ich videla, tak sa mi zdali oooobrovske.. teraz si uz na nich zvykam a uz sa mi zdqju v pohode.. aj ked by som zatial brala mensie, ajo tak vidim, tak budem max. Spokojna.. mne sa o opke snivalo skoro stale, ale neriesila som velkosti a tak dalej.. skus to aj ty..

bianka77

bibi

no ale ved ty si mala fakt zaklad...dobry ! A mas implose 360ml a podprdu C...tak preto tomu nechapem....ze ci sa naozaj nezmylil a nemalo to byt B ,aby mi nebola volna..... :( to bude cele potom na ho....

bibi13

Bianka77

Uz to neries, necitaj a spolahni sa na lekara.. ja mam 360 a tiez mam c a zaklad nejaky tam bol.. kedy ides na opku?

bianka77

Andrea

ty dokonca pooperacnu 70A pri 325ml implosoch..tak bud ja nie som az taka plocha ako sa vnimam,alebo ja uz neviem....uz som z toho fakt totalne dopletena....a patricne nervozna....

bianka77

Elissa

aj ty mas tusim mat 75C pri 410ml...ved to je o 105 ml viac ako ja...a tiez pooperacna C? Chapes? lebo ja nie.... :(((( Nemohol sa u mna pomylit???
Asi vyzeram ako trafena,ale ja uz to tu asi ani nebudem citat...
Najskor pod vplyvom diskusie omlazeni,ale aj tu sa hadzali take cisla,ze som mala pocit, ze to je fakt nic...ze som mala ist aspon do 350 ak nie 400ml a okruhle...ze to je uplne zbytocna robota.
Potom som mala fazu-podla niektorych foto v galerke(co asi nie je objektivny udaj, kedze to skresluje), ze budu velke...a teraz zasa, ze podpriemerna velkost?! Pomoc :(

bianka77

nanka

70B pooperacnu? Pri 350ml impalnatoch? Ja som z toho pako...ja ide mat "iba" 305ml....co som sa tu dozvedela, ze je podpriemerna velkost,co ma dost sokovalo....sa priznam.A mam si objednat pooperacnu 70C. Podla coho to teda pocitaju? Vie mi to niekto vysvetlit?
A teda zalad tam nejaky je...ale zasa nic horibilne...tak nechapem.
A toho ze sa s nimi nezzijem sa trochu obavam aj ja.....

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk