Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

MirusQ

no tak mi povedz ako to je,ale ja uz som kludna,kedze idem este na jednu konzultaciu,tam sa ho spytam na rovinu....
Dreny....predstav si tenku hadicku,ktora je perforovana v dlzke asi 7-14cm(samotna hadicka je dlha asi 30cm...takze nie je cela perforovana.To su malinke otvory,jeden vedla druheho.Ta hadicka sa ulozi do rany a cez kozu sa vyvedie von....a dalsou predlzovacou hadickou sa napoji na flasku, v ktorej je podtlak...ten ma nasavat krv,ktora tam zostala.Pre chirurga je to taka"istota"-ked nieco velmi krvaca tecie to do flase a nie do prsnika v tomto pripade....dufam ze som to vysvetlila dostatocne po lopate :)do podrobnosti ist uz netreba :))))

zoe23

solnicka1

kosta123

Prave som citala www.uem.cz

Neviem či sa vam lekari vyjadrili k tomu dvojitemu prsu ale tuto je to pekne zrozumitelne napisane, v tom 3.velkom odseku-kopirujem:
V těchto typů prsou umístění implantátů pod sval není vhodné, protože prsní sval drží implantát příliš vysoko vzhledem k již níže uložené prsní žláze a prsnímu dvorci (riziko tzv. dvojitého prsu). Pokud je žláza dostatečně velká a plná, je vhodné umístění implantátu pod žlázu.

Ja sa do toho nerozumiem, ja som navyse aj tak plocha ale celkom to dava zmysel.

MirusQa555

Baby povie mi niektora co su tie dreny??

Mal niekto taky problem,ze jeho okolie mu velmi negativne pomahalo??

Myslim reci typu,preco chces ist na taku somarinu??To ti nieje luto dat tolko penazi zbytocne a preco chces ist pod narkozu ked nemusis mas doma male deti kto sa ti o nich postara,ak sa ti nieco stane?!!

Uz ma to fakt hneva a vobec mi s tym nepomahaju,niekedy uz fakt rozmyslam nad tym ci na tu opku mam ist:((

solnicka1

Iveta84,
zarazilo ma to hlavne od Mladka, lebo myslim ze je dobry a teda asi vie co hovori. Preto som z toho teraz dost na nervy. Este mam termin v auguste u Cervena, ale keby Mladek povedal pod sval tak by som isla k nemu. Teraz si pockam asi co povie ten Cerven. Pod zlazu si nedam ale co ked vedia co hovoria a pod sval to nebude vyzerat dobre? Aj ked neviem preco by nemalo.
.