Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

so.nickaa

Ahoj no mne moj doktor povedal ze niesmiem byt nachladena vobec,tak neviem,neviem no....

Preco si nevolala svojmu doktorovi??

bianka77

Elissa

a aku si teda ides brat? Bielu alebo telovu,ja fakt neviem.... :(
A ake velke implantaty? Nechce sa mi dozadu hladat,viem, ze si to uz pisala :)))

so.nickaa

BABY HELP prosiim

Mam zajtra opku ale este mam trochu nadchu( mierne upchaty nos) zoperuju ma?? Lebo teraz som nieco citala na nete a tam tvrdia ze nie..uplne som vyplasena. Ma s tym niektora z vas skusenost?

vanes

Bibi13 no to ti verim a v dobrom ti zavidim,po kolkych dnoch si ich prestala citit na sebe,ja sa tesim aj na to ked ich uz nebudem citit.

bibi13

Vanes ;)

mne to hovori estel na konzultacke.. teda, dufam, ze si dobre pamatam..;)) jezis vanes, ani nevies ako ja sa tesim, az sa osprchujem na kompletku..

vanes

no to som vôbec nevedela,mne to nik nepovedal, dobre že hovoríš, to ti fakt závidím to sprchovanie, už aby som mohla aj ja, a navyše ešte začína by aj dost teplo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk