Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Bianka

Mam mat anatomy 410 ml ES. Podprdu veru netusim, uvidim aka farba bude dostupna v danej velkosti. Rozhodovat sa Budem medzi biela/telova. :))

MirusQa555

so.nickaa

Ahoj no mne moj doktor povedal ze niesmiem byt nachladena vobec,tak neviem,neviem no....

Preco si nevolala svojmu doktorovi??

bianka77

Elissa

a aku si teda ides brat? Bielu alebo telovu,ja fakt neviem.... :(
A ake velke implantaty? Nechce sa mi dozadu hladat,viem, ze si to uz pisala :)))

so.nickaa

BABY HELP prosiim

Mam zajtra opku ale este mam trochu nadchu( mierne upchaty nos) zoperuju ma?? Lebo teraz som nieco citala na nete a tam tvrdia ze nie..uplne som vyplasena. Ma s tym niektora z vas skusenost?

vanes

Bibi13 no to ti verim a v dobrom ti zavidim,po kolkych dnoch si ich prestala citit na sebe,ja sa tesim aj na to ked ich uz nebudem citit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk