Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Smejo 251

Ahoooj ;-)

Mam sa dobre, uz ani neviem, ze som bola na operácii. Fungujem s malym sama uz dva tyzdne, uz aj soferujem, vsetko ako predtym. Prsia sa mi zdanu maleee.
Inak aj mna zaujima, kedy mozme ist von uplne bez podprsenky. Tebe to lekárka nevravela? Preco musis nosit podprsenky so spevnenym stredom? Inak mas prsicka krasne pri sebe, moje si este tgrde a nejdú k sebe. Kedy sa to zmeni?

BritneyBitch

Menndy

Ano, od prvej chvíle sa mi zdaju male. Ved pozri galerku. Ja som si ich videla na fotke hned po opke, potom ked mi menili pooperacnu podprsenku.
Ty si si ich uz videla?

menndy

BritneyB

A prosim ta u koho si bola ? Lebo ja mam 400ml okruhle a ako teraz sa mi velmi pacia... A tebe sa zdali uz aj v skafaci male ? Ci jak ? Ci sa ti zmensili ?

No co sa tyka dychania to je pre mna asi najnarocnejsie z celeho zakroku ... A to najma v noci... Ale uz iba dva dni a vyberam tamponady... Ja som veru rada ze som si to dala naraz sice je to narocnejsie ale aspon mam uz pokoj.

BritneyBitch

Menndy

Som tri tyzdne po opke a mam 390ml okruhle. Zdajú sa mii mooc male. A daleko od seba, i ked dr. Vravel, ze blizsie sa jednoducho dať nedali :-(

Zatial su hodne tvrdé.
Ako sa cítiš co sa tyka nosa? Da sa dychat ustami? Som zvedava na fotky, hodis sem aj fotky nosteka pred a po?
Trosku lutujem, ze som nesla na dva v jednom ako Ty, mala by som pokoj :-)

Titten

Nanka,

asi prezivas taky blues, ako niektore baby po porode, je to velka zmena pre telo aj psychiku. Ked prejdu bolesti, budes mat z prsiek aj ty radost, uvidis.

U mna islo po opke s vynimkou vracaciek po narkoze vsetko ozaj uplne az neuveritelne super.
Ja som bolesti nemala takmer ziadne, flector som si len rano davala, lebo jasne pri vstavani prve dni to bolo citit. Ale mne zaujimave, ani spanie na chrbte vobec nevadi, az som prekvapena.
Pomerne skoro som bola pohybliva, aj som o tyzden skor zacala robit, uz po 7dnoch od opky. Prsia som opuchnute nijak viac nemala, uplne rovnake ako to mam teraz, skor su ale teda este tvrde, zatial nemam pocit, ze to makne. Zdaju sa mi akurat, maju pekny tvar a sumerne, aj medzera medzi nimi supis.
Ja som spokojna nadmieru a najma stastna, ze hojenie ide dobre. Zblnkotanie, co tu viacere baby popisovali nemam ani som nemala, ale vraj je to v pohode.
Pridaj foto do galerky, my to zhodnotime :)
Inak 350 mas podla mna dobru velkost, pokial nemas 155cm a 40kil, tak to nemozu byt nejake mega gigose, co biju do oci. Mas anatomy, ci okruhle?

milatka4

Nanka
tiež som na tom bola ako ty, 4 dni po operácii strašné bolesti, ani Flector nezaberal, musela som to kombinovať s inými tabletkami. A prsia som mala veľmi opuchnuté, ani som sa im netešila. Tiež som myslela že prečo práve ja, keď všetky baby sa tu vytešujú ako ich to nebolí a hneď sú aktívne. Každým dňom to ale bolo lepšie, postupne odpuchli a teraz sa mi zdajú oveľa menšie. Ľavé prso mám ešte trochu opuchnuté a žblnkotá mi v ňom, ale to vraj prejde keď sa usadí. Uvidíš že keď ti bude lepšie, tak zmeníš aj názor a budeš sa len tešiť z pŕs :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk