Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

andrea1996

Titten

Ja som nechala veľkosť na doktorovi. Povedala som, že chcem aby prsia vyzerali prirodzené a k mojej postave.
A by si sa čudovala moje kamošky majú okrúhle implantáty a vyzerajú ako keby ich mali svoje a nie silikony.
Možno nám sa zdajú veľké preto, lebo som mala nulky prsia a zrazu mám prsia.Mojej rodine ked som ich ukázala sa im nezdali veľké k mojej postave. Možno ženám ktoré mali pred opkou aspoň nejaké im neprídu také veľké. Možno aj ja po čase poviem že je to super. Mi tu teraz píšeme o svojich terajších pocitoch.
A veľkosť prs závisí aj od veľkosti pŕs pred operáciou a nielen od váhy, výšky a cm pod prsiami.
Možno je tu viacej žien ktoré majú také pocity ako mi len ich nenapíšu, keď tu skoro každá opisuje aká je spokojná. Ďakujeme za "povzbudenie".

usko1us

človek si zvykne na všetko :-) ja chcem aby všetko prebehlo bez komplikácií.. a či už sa mi budú zdať malé, alebo veľké hlavne nech sú pekné :-))

Titten

Baby,

ale ved vy ste si nenechali aj od lekara poradit?
ja som sa preto tu vzdy pytala aj na vysku vahu a obvod pod prsiami.

jasne ze u 174cm baby co ma 55kil a 75cm hrudnik bude 350ml vyzerat ako slusne ale nie giganticke cece.

ale ardon, co stecakali ze ked mate 160cm a musie vahy ze nebude 350ml kricat? A este okruhle. Keby aspon anatomy to zjemnili.

mne dvaja doktori dali strop aj vzhladom k mini obvodu hrudnika co mam aj vaha, ze casom vy velke implose mi ovisli a koza mi to neudrzia. Ja nie som zastanca koz vytlacenych az pod badou, ze najprv vojdu prsia a ja za polminuty az do dveri.
ved ste mali zdiskutovat aj predstavy vase s doktorom. A nepocuvat tu ze 350ml je o nicom malo. Kazda je ina a lisime sa aj v ocakavaniach a posledne slovo mame kazda z nas u lekara

andrea1996

nanka

s tými veľkosťami máš pravdu, veď pod 350ml malo pár žien. Keď som bola na kontrole po 3 týždňoch a povedela som Dr., že sa mi zdajú dosť veľké tak mi povedal, že mám byť rada, lebo ostatné potom prídu že sú im malé. Dúfajme,že mi potom povieme že sú OK. Budem ťa priebežne informovať o zmenách (dúfam že len pozitívne).

mamita
dík za povzbudenie

kosta123

Baby nechce niekto volný termín vo stvrtok k Dr. Trškovi medzi 15-18 hod?? do Trenčína ???
su dve volné miesta.
ak hej volajte mi 0918 182 744,NEBUDEM UZ NA NETE TAK VOLAJTE.

nanka

andrea1996,

buduci pondelok idem na kontrolu, neviem este kolko mam cez,musim sa dat zmerat, samej sa mi este neda dobre hybat s rukami. a s tym, ze este aj po 5 tyzdnoch su tvrde a tahaju ta, si ma teda vobec nepotesila...sakra. no nic nam nezostava zatial, iba dufat, ze sa fakt zmensia. inak par mesiacov dozadu tu bol na tomto fore taky boom, ze chceli vsetky baby vacsie a vacsie, uplne neskutocne velkosti tu davali, neviem si to ani predstavit.

mamita,
dakujem/e za podporu :)

mamita

ahojte

Ja som 4 a pol mesiaca po opke a tiež som mala problém zvyknúť si na veľkosť....pripadali mi obrovské....baby ma ukľudňovali že sa to zmenší zmizne opuch, usadia sa a tak...a...mali pravdu...už mi neprídu veľké ale aj tak si myslím že som si mala dať menšie...mám robenú aj modeláciu ale mám pocit že tá váha implantátu ich ťahá dole...skrátka klesajú....trochu ma to štve lebo ked som išla aj do modelácie tak som čakala že budú pekne pevné ale... no.....bez podprdy chodím nerada

andrea1996

nanka

pooperačnú som mala 70A, teraz mi povedal že si mám kúpiť s kosticou 70B, ale mám v nej prsia riadne narvané. Prsia mám ešte stále tvrdé a stále ma ťahajú. Kolko máš cm cez prsia? ja mám teraz 85cm. Operoval ťa vo ZV? Kamoška si kupovala prvú podprsenku po 6 týždňoch a potom si musela kúpiť menšiu,lebo jej bola veľká( to ma tak povzbudzuje). Ty ideš kedy na kontrolu?

Titten

Baby,

ja mam mozno cudnu otazku, ale kontrolu az o tyzden

som presne 3tyz od opky, s prskami vsetko ok, ale na dotyk mam bolest presne ako idu sikme brusne svaly. Ja aj ked sa umyvam a pritlacim tam, alebo pri dotyku, normalne ma to tam boli. Nemam modriny tam a asi vyse tyzdna tam uz mam tieto prejavy. Cvicit necvicim teraz od opky cca mesiac. Mali ste niekto podobne prejavy?

nanka

andrea1996,

aj mna dr. Cerven. ja sa tiez tak citim, ze neviem ci sa s tym zmierim a ztotoznim. no tom som zvedava co ti na to povie, urcite sa potom este ozvi, lebo ma to velmi zaujima. mna doma tiez podporuju, a tvrdia, ze nie su velke, ale pre mna su. Aspon zatial, dufam,ze sa to fakt zmeni. aku nosis teraz podprsenku velkost? a pooperacnu si mala aku? ja 70 B

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk