Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

quixx
Dakujeme :) za operaciu sa plati pred tym jak pojdes na izbu...a poradie sa urcuje podla toho asi kto dojde prvy.. Alebo napr. Podla operacii ja som mala byt uplne rano na klinike ale sla som az poslednna lebo som mala aj nos.. Takze to zalezi na nich ako vas zoberu :) budem silno drzat palce nech ti to dobre dopadne

quixx

menndy a angela
ahojte babule. Gratulujem obom k novym prskam. Ja idem toho 18.6. k Cervenovi. Chcela by som len vediet kedy a kde ste vyplacali opku a ako sa urcilo poradie, lebo mne povedali, ze pojdem prva.
Dik byby za info.

viktoria21

16Kristina02
Ahoj a u Koho si bola v INTERKLINIKU?a uz si mala aj operaciu,ci len konzultacku?Ja som bola u dokt.Hederu a dnes som 5 den po opke:)

Nikolla25

Ahojte kocky,v juli idem na konzultacku k p.Cervenovi,len som sa chcela spytat ako to je s platenim,plati sa konzultacke nejaka zaloha ked si zajednam termin operacie?dakujeeeem

assaabloy

Angela 3531...ahoj dakujem krasne za info, zhruba s takouto sumou som ratala, len obcas mam pocit, ked citam prispevky, ze kazdy to ma nejako inak zratane. Vyborne. Uz sa tesim aj ja :-) som rada, ze pocujem pozitivne ohlasy na pana dr.Cervena, vlastne to ako aj cena rozhodlo preco priletim k voli tomu na sk a dalej pocestujem do BB na zakrok. Uz sa neviem dockat kedy to budem mat za sebou. Prajem ti skore zotavenie ak budes mat cas napis ako sa mas a kedy sa dostanes do normalneho zivota, kedy ti bolesti ustupia uplne. Kolko po operacii sa nemozme sprchovat hore...alebo ako to vlastne po operacii je, naco davat pozor a tak...dakujem krasne za odpoved a prajem pekny den...Katka ;-)

menndy

ahojky kocenky,
tak ja som tiez po opke:) spolu s kolegynkou angelkou:) vo stvrtok som bola operovana.. prs plus nostek... takze pekne sa teraz zotavujem.. samozrejme ze je to zasah.. ale da sa zvladnut.. predstavovala som si to horsie... musim povedat ze uzasny personal a aj Pan Doktor.. klobuk dole.... naozaj.. ste v tych najlepsich rukach ak sa zverite dr. Cervenovi.. nemusite sa naozaj bat...:) tak teraz sa len rychlo zotavit...vsetkym co to cakam drzim palceky.. a inac co sa tyka narkozy.. tej som sa dost bala.. a inac vobec mi nebolo zle uplne v pohodicke...

Angela3531

assaaabloy. Ahoj ja som mala teraz vo stvrtok operaciu u dr. Cervena. V BB. mozem len doporucit, sice som si prska este nevidela, ale vsetko okolo operacie bolo super, prijemny personal a pan doktor, bolesti vobec nie su take strasne ako som cakala, da sa to zvladnut. A cena bola 2478 so vsetkym. Ja mam okruhle ES

assaabloy

Ma niekto skusenost s panom dr. Cervenom? Mam u neho termin na operaciu zaciatkom oktobra a konzultaciu par dni pred operaciou. takisto by som chcela vediet kolko ta cela zalezitost stoji...zakrok, implantaty, lôzko, podprsenka, konzultacia. Ak viete niekto napiste mi prosim..vopred velmi pekne dakujem

bianka77

Elissa

to mi ani nepovedala, ze si mozem vybrat farbu...ja celkovo som to akosi prepocula...jednym uchom dnu, druhym von....:) budem sa pytat teba...No telova je podla menej viditelna pod bielou farbou....tak asi skor tu telovu,nie?
A co som nejak nepochopila....ako si to u tej firmy objednam...teda zavolam tam...a oni mi pridelia nejaky V.S.alebo ako identifikuju platbu odo mna?Alebo ako to je...ja som sa na to nepytala a akosi neviem :)))))
y si mas aku velkost objednat? Ja 70C...uf,,,

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk