Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

andrea1996

nanka,

ako čítam tak sme jediné čo sa nám zdajú naše prsia veľké. Ja som už 5 týždňov po operácii a zatial nevidím zmenu mám 325ml okrúhle, 45kg a 160cm. Čítam,že aj ty patríš k tým chudším, a akú máš výšku? Čo poznám baby po plastike každá hovorí, že treba vydržať 3 mesiace a bude všetko OK. Tak som zvedavá.

lenoch7_

kocky poradte mi om treti den po opke,mam stahovaciu podprdu ale ked si ju davam mam pocit ze nestahuje dobre dost mam prsia od,seba ,,im ich mozem viac stahnut aby sa prisposobili ku seebe viac?

Elissa

Bianka

Mam mat anatomy 410 ml ES. Podprdu veru netusim, uvidim aka farba bude dostupna v danej velkosti. Rozhodovat sa Budem medzi biela/telova. :))

MirusQa555

so.nickaa

Ahoj no mne moj doktor povedal ze niesmiem byt nachladena vobec,tak neviem,neviem no....

Preco si nevolala svojmu doktorovi??

bianka77

Elissa

a aku si teda ides brat? Bielu alebo telovu,ja fakt neviem.... :(
A ake velke implantaty? Nechce sa mi dozadu hladat,viem, ze si to uz pisala :)))