Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

zdravim vas baby, tak uz aj ja som stvrty den po, ale moje pocity su take rozporuplne...neboli ma to nejako velmi, ale som uz z toho cela nervozna, ako ma to na tej hrudi tlaci, su tvrde, tazke, no nic moc...neviem ako dlho to este potrva, ale momentalne som vo faze, ze uz by som do toho znova nesla :( a este otazocka...vsetkym sa vam po case od operacie zmensili? ci ste ich mali niektora aj velkostne bez zmeny? lebo ja dufam, ze sa este zmensia, aj ked nezda sa mi, ze by boli velmi opuchnute, ale chcela by som aby boli mensie. boze povedzte mi, fakt nastane den, ked si ich uz nebudem uvedomovat? ze uz o nich nebudem vediet? diiik

bibi13

Titten

Ja som sice uz po a mozem aj zdvihat ruky, ale nemam nic take, kde by som zamaskovala tie ramienka od skafaca..

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk