Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Elissa

to mi ani nepovedala, ze si mozem vybrat farbu...ja celkovo som to akosi prepocula...jednym uchom dnu, druhym von....:) budem sa pytat teba...No telova je podla menej viditelna pod bielou farbou....tak asi skor tu telovu,nie?
A co som nejak nepochopila....ako si to u tej firmy objednam...teda zavolam tam...a oni mi pridelia nejaky V.S.alebo ako identifikuju platbu odo mna?Alebo ako to je...ja som sa na to nepytala a akosi neviem :)))))
y si mas aku velkost objednat? Ja 70C...uf,,,

assaabloy

Katka
Ja priletim na operaciu z Irska a vobec mi dialka neprekaza..operaciu mam v BB a rodicia byvaju v Michalovciah na vychode, takze dost daleko, napriek tomu mi dialka neprekaza vobec. Stoji mi to zato.

kosta123

Titten
a dr.Očenáš v puchove povedal že ak chcem vacsie ako mam že mi to pekne vyplní a napne sa to,kamoska chcela rovnaké ako má len aby boli vyššie,,tak preto jej navrhol modeláciu.
a Dr.Siska mi povedal že keby mi to dá pod sval,tak tá "guča" kože o je hore by mi tam ostala.a že by mi vacsí implos ako som chcela neudržal to vsetko a by mi ovisli,,,som laik.ale čo som všeličo počítala tak si nemyslím že by mi mal implos nejako výrazne padnut ked chcem 450ml,nie??? či?
Dosť preferoval len pod žlazu nechápem to.ved to je oničom,ked to po rokoch padne.

kosta123

Titten
Dr.Očenáš povedal že som na hrane,kamoške povedal že treba modeláciu /a to máme skoro identické prsia/
Dr.Siska povedal 1x že nie
/teda ani to nespomenul/ a teraz 2x ze treba /schudla som 20 kg/ to isto aj preto,ja to beriem. Hovoril že by mi hrozilo zdvejené prso-teda nám obom.
a u d.Mládeka som ja osobne nebola iba som tam išla s kamoškou a ten jej povedal že určite treba.

Titten

KOsta123,

kvoli comu modelacia? Si bola na 3konzultackach. Kazdy doki povedal, ze modelaciu treba?
Lebo prsia vyzeraju sumerne aj mas bradavku este nad prsnou ryhou, to nie je vobec zle. Implos to nevyplni akoze?

kosta123

Titten
to mám tak 120km,,,ale mne ide hlavne o peniaze,kedže som na august mala nachystaných 2.100e a kedže mi to neurobí a ešte mi hrozí aj modeláca,,,takže sa to o dosť navyšuje,budem si musieť asi ešte počkať.

Titten

kosta123,

no tak do septembra by sa to dalo este stihnut.

Nechces skusit teda tu Trnavu? Ci aj to mas daleko moc?
za zakrok som ti napisala cenu, cena implosov pokial mentor vezmes, co doktor odobruje najradsej, tak sa to navysuje, ale vravel, ze on nezavrhuje ziadnu znacku a ziadnu nenatiska, nakolko za preferovanie ho nikto neplati :D:D:D
Dnes som volala kvoli terminu kontroly, majitel vravel, ze zatial na dany termin tam nemaju vela, cize vravim, ja som mala opku do 2tyzdnov od konzultacie a robi pekne prska. Ved dam aj dalsie fotky, ked konecne mi modriny zmiznu, mne sa tazko vstrebavaju

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk