Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Baby co sa chystate na opku, nechcete niektora take tricka s kratkym rukavom na zips s kapuckou?
Mam 2 nosila som ich asi 10 dni, co som ruky nemohla dvihat. Su to Sko a Mko, na prsia tak do 97cm. Jedna cierna s farebnymi vzorkami taka tensia. Druha sytozelena ta sa mi hrubsia zda. Akby niekto chcel za 5eur posuniem.a foto poslem

smejo251

Baby chcem sa opytat kedy mozem po opke chodit bez podpiry...tak normalne na cely den?a este niekedy ma rano pobolieva prsnik ked vstanem tak ze lezim na boku.a ked mam cely den podpiru taku stym sirokym medzi prsiami tak ma to tam boli lebo prsia mam bliKo pri sebe a tlaci ma tam ale lekarka mi taku kazala nosit

menndy

quixx
Dakujeme :) za operaciu sa plati pred tym jak pojdes na izbu...a poradie sa urcuje podla toho asi kto dojde prvy.. Alebo napr. Podla operacii ja som mala byt uplne rano na klinike ale sla som az poslednna lebo som mala aj nos.. Takze to zalezi na nich ako vas zoberu :) budem silno drzat palce nech ti to dobre dopadne

quixx

menndy a angela
ahojte babule. Gratulujem obom k novym prskam. Ja idem toho 18.6. k Cervenovi. Chcela by som len vediet kedy a kde ste vyplacali opku a ako sa urcilo poradie, lebo mne povedali, ze pojdem prva.
Dik byby za info.

viktoria21

16Kristina02
Ahoj a u Koho si bola v INTERKLINIKU?a uz si mala aj operaciu,ci len konzultacku?Ja som bola u dokt.Hederu a dnes som 5 den po opke:)

Nikolla25

Ahojte kocky,v juli idem na konzultacku k p.Cervenovi,len som sa chcela spytat ako to je s platenim,plati sa konzultacke nejaka zaloha ked si zajednam termin operacie?dakujeeeem

assaabloy

Angela 3531...ahoj dakujem krasne za info, zhruba s takouto sumou som ratala, len obcas mam pocit, ked citam prispevky, ze kazdy to ma nejako inak zratane. Vyborne. Uz sa tesim aj ja :-) som rada, ze pocujem pozitivne ohlasy na pana dr.Cervena, vlastne to ako aj cena rozhodlo preco priletim k voli tomu na sk a dalej pocestujem do BB na zakrok. Uz sa neviem dockat kedy to budem mat za sebou. Prajem ti skore zotavenie ak budes mat cas napis ako sa mas a kedy sa dostanes do normalneho zivota, kedy ti bolesti ustupia uplne. Kolko po operacii sa nemozme sprchovat hore...alebo ako to vlastne po operacii je, naco davat pozor a tak...dakujem krasne za odpoved a prajem pekny den...Katka ;-)