Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

A este jednu otazocku,viete mi prosim vas niektora povedat aku tabletku davaju pred opkou??Ze vraj na dobru naladu

MirusQa555

A baby vie mi niekto poradit ohladom toho kojenie a operacie kedy to je vhodne alebo co,nemala niektora z vas taky problrm??Pisala som nizsie.Dakujem

MirusQa555

kosta123

Ahoj ja si myslim ze 16kristina02 ma pravdu,urcite by som sa take lekarovi do ruk nezverila.Prva najdolezitejsia vec je si myslim doverovat lekarovi,ale po tomto by som to urcite nedokazala.Ak ty mozem poradit zmen si lekara,ale je to len na tebe

MirusQa555

viktoria21

Ano rodila som a to len pred siedmimy mesiacmi a to je aj problem.Dnes som si bola pei svojmu obvodnemu vybavovat predoperacne,no a on sa ma opytal ci doktor vie ze som rodila len pred siedmimy mesiacmi a ci mi operaciu povovolil.Ale doktor sa ma nepytal na to kolko ma najmladsi,tak neviem ze co a potom tu je este jedna vec,Ja mam vnutromaternicovu antikoncepciu a hormonalnu a obvodny mi tiez povedal ze to nie je prave najlepsie a ci o tom tiez doktor vie.A este mi povedal ze on by este aspon rok z operaciou pockal,ale ze rozhodnutie je na mne.Ja fakt neviem co mam robit,som uz z toho zufala:)) A ano idem na zvatsenie a aky zaklad??orry ja som uz z toho vsetkeho mimo.A vysku mam 166cm

16kristina02

kosta123

mne na konzultacii bolo povedane že najlepšie je operovať 5-6 dni po menzesi, podla toho mi dali termín opky, lenže ja mam tak rozhádzane cykli že mam niekedy aj 60DC. tak si to nejako vypočitam a pojdem za gynekologičkou nech mi pichne vyvolavačku aby mi to tak vychadzalo.

No to je teda fakt pristup, normálne nechapem ako ti može toto doktor povedať :-D :-D Asi ma toho vela a musi to skresať :-D

kosta123

16kristina02
ved on nám povedal že nás ani neurobí.
Ja som mu povedala že sme boli este aj u iných dr.a nikto z nich nehovoril o opke pod zlazu,a takéto veci.
Inak co mi bolo divné bolo aj to ze nemozeme mat vobec menzes ani koniec,najlepsie týžden PO.
A čo tu cítam niektoré ktoré aj dostali skôr tak boli zoperované v pohodičke.

16kristina02

Kosta123

ahojky, no mne keby dr hento povie tak sa mu už určite nezverím do ruk a nenecham ho upravit mi prsia. To čo je za pristup že ťa odhovara od prs...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk