Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Majka79

Operacia vratane vsetkych priplatkov, ovsem bez predoperacnych vysetreni pri anatomickych implantatoch ES vyjde zhruba na 2750 evri.

Na margo prace dr. Trsku - s jeho pristupom som bola velmi spokojna. Odborne na mna zaposobil, dlho som vahala medzi nim a dr. Cervenom, nakoniec som sa rozhodla pre Cervena. Obavala som sa cakaciek, ale nakoniec to nebolo take hrozne - do 3 mesiacov konzultacia a pak 5 mesiacov do opky.

Iveta84

Kosta123

ja mozem trsku iba odporucat, posobil na mna velmi dobre. Chcel mi rovit ale aj modelaciu. Operuje aj u nas v TN, moj gyndo ma sukromnu jednodnovu kliniku. Cena je ale okolo 2700 pri anatomoch. Uz presne neviem, ja som mala este plus akoze modelaciu nacenenu a s tou cez 3000 som mala.

smejo251

Baby ja co tu citam o tych cenach tak ja ani neviem kde ten vychod v podstate je...ja som aj s implosmi platila 1809eur.mala som v tom aj predoperacne ,kontroly,vyberanie stehov vsetko okrem podpiry ta ma vysla 45eur.mam okruhle mentor...

Elissa

Bianka77

To mas fajn, ze nemusis riesit PN :) Chcela som jednu vec, ked budes objednavat skafac, aku farbu si vyberies? Mne sestricka odporucila biely, ale rozmyslam aj nad telovym.

Elissa

Bianka77

To mas fajn, ze nemusis riesit PN :) Chcela som jednu vec, ked budes objednavat skafac, aku farbu si vyberies? Mne sestricka odporucila biely, ale rozmyslam aj nad telovym.

so.nickaa

Jany7543

Ano to budem mat akurat den po opke. Asi si tam nejake knihy zoberem aby som neumrela od nudy..alebo ma bude tak bolet vsetko ze budem len lezat a spat..
Ale ak sa nemylim ty si 27meho bola na opke, a az teraz ides na stehy?

Jany7543

so.nickaa

Ahoj, neviem odkedy ale ja myslim ze po tom mesiaci trosku nohy mozme zacat .... ja uvidim ja sa riadim podla svojho tela co mi dovolí a čo nie :) No uvidis , dohodnes sa s nim,ja som zatial spokojna viem ze to nieje este finalny tvar takze este uvidime ake budu ked sa usadia ... dneska som si zase prelepovala "dierky" od drenov tak uz sa konecne hoja tak som rada a 11.6 idem na stehy to ty uz budes mať po opke , však ?