Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Matulka23
Tak len dufam,ze to bude len a len lepsie.aj ja som predtym mala pevne,tak dufam ze aj mne bude stacit len raz odlepit a pokoj.Ja si neviem este uplne zvyknut na ten stahovaci pas co sa dava pri okruhlych,ten budem musiet mat isto este do najblizsej kontroly.Inac moja mala si pocas prvych dni take pichanie nad prsiami?uz som sa aj dievcat pytala,neviem mozno to je individualne.

viktoria21

Bibi13
Dakujem moja,trosku sa citim lepsie uz,teraz je to presme 4 den po obke.len stale ich citim tazke,kolko ti to trvalo dokym si ich uz ani necitila?A na tom odlepovani si bola uz dvakrat?Ja mam kontrolu buduci utorok,tak vtedy ma to tiez caka.A kedy si si prvykrat dala dole skafac aspon na chvilku?lebo niekedy mam 100 chuti ho dat dole aspon trosku,aj ked nemozem:D

viktoria21

Vanes
Vaneska kolky den si presne po operacii,ked si taka sikovna a uz si aj soferovala?Inac este som ti pisala,ze mam sem tam take pichanie nad prsom pri ramene,to hlavne vtedy ked lezim a potom sa chcem posadit zmenit polohu.Mala si nieco podobne?Citila si prve dni prsia,take moc tazke?Citis ich stale take tazke aj ty?teraz je to 3 den a citim sa uz lepsie aj ked prve dni boli pre mna dost narocne.

viktoria21

MirusQua555
Ahoj ja by som sa ta rada opytala,ci ides na zvacsenie prs prvykrat,ci si rodila a aky mas zaklad prs?Vies chcem si to porovnat so sebou aj ja mam 375 ml,okruhle.A aku mas prosim ta vysku?dakujem.

smejo251

Assablooy
Ahoj.nemusis sa bat vsetko bude urcite v poriadku.vsetky sme sa bali a uz sme v pohodicke.budes pekna ceculka...ak by si malla nejake otazky baby ti tu radi poradia.

Majka1910

baby prosim vas, k doktorovi Cervenovi do BB sa da ist na kontrolu iba v piatok? Lebo piatky mi to vobec nevychadza.. :(

Silvia2903

Vikusikk99
teším sa, že všetko je v poriadku, dlhšie si nepísala:-)
takže kontrola tri mesiace od opky? aj ty máš mať prelepené jazvy do kontroly?

vikusik99

caute kocky..dnes mam 15 dni po opke a stehy konecne vonku...citim sa super.Prsia vyzeraju super:).Poslala som fotku do galerky...fotena je pred par dnami...dnes su prsia este krajsie, sa mi zda:)...Kockam, ktore maju pred opkou, drzim silno prsty:)..Je to uzasny pocit!:)

MirusQa555

so.nickaa

No mne povedal ze tak okolo 350-375ml a dohodli sme sa na 375,ale aj ja by som chcela vatsie.Vies to zavisi od toho aky mas hrudnik a tak a aku hrubu a kolko koze mas,od toho to asi zavisi najviac.Lebo mne povedal ze mat tenku kozu a preto mi viac neodporuca,pretoze potom by mi ten imlantat bolo citit.

bibi13

Vanes

Mas recht, boli to.. ;))) ale skorej by som povedala, ze fakt dooost neprijemne.. a to ma to odlepovanie caka zase..uf..ale doktor sa snazi ich dat dole co najsetrnejsie..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk