Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Elissa

ahoj:) No ved som sa cudovala, ze nereagujes :)Dovolala som sa,sestricka povedala, ze to tam poznaci, a ze dr. sa rozhodne v ten den.Povedala ,ze je to este strasne daleko,ze sa moze vselico pomenit...neviem ale co,pochybujem, ze sa niekto odhlasi a tak..........neviem co ine mohla mysliet.A ved ze si este budeme volata pre istotu si mam zobrat peniaze :) Ale hlavne sa neviem dopatrat tu na fore, ci niekomu robili septoplastiku. Lebo to je moj hlavny problem...to bezne robia na ORL :( Tak preto vlastne neviem ako to dopadne a v podstate neviem na com som :(
Tak ale vidina cecuchov sa blizi :))))
Ty co mas nove?

Elissa

Bianka77

ahoj moja. Dlho som tu nebola, co mas nove? Nam sa to pomalicky ale iste krati. Ako si dopadla, dovolala si sa na kliniku? Budu ti robit aj nos? Ja uz by som bola najradsej, aby bola polovica oktobra. Drz sa! :-)))

menndy

Mirus
No ja som cakala presne rok na operaciu.. neveim preco tak dlho.. ale dockala som sa a o dva dni idem nato.:)

MirusQa555

Susy1982

Ahoj chcela som sa ta este opytat,na ake pred operacne vysetrenia sa ide a kde si ich mam urobit u svojho obvodneho,alebo kde??

A co potrbujem potom do nemocnice,lebo tu nejaka baba pisala,ze tam ty daju vsetko,no len vsade to je ine,tak aby som vedela.

A zajtra idem na konzultaciu,tak nech to co najlepsie dopadne:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk