Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Jany7543

Pekne ti spravil tie prska:) Ako inak, uz lepsie? ci este stale mas bolesti? Co robis cele dni, este asi nefungujes normalne ze? mna to caka uz o 5 dnii..zacinam sa bat uz sa mi o nich aj sniva ze som sa po opke zobudila a boli strasne male:(..hrabe mi uz z toho:) Inak pred opkou ked ta kreslil a tak, on tam ma prichystanych viacej velkosti tych implantatov? Lebo ja sa mu chystam povedat ze ench sa naozaj pokusi dat tam co najviac sa da...len sme sa dohodli na tych 390 tak neviem ci tam bude mat po ruke aj viac ml..nevies?

Matulka23

viktoria21

nebojkaj bude to deň od dňa lepší, ten chrbát bolel asi každú z toho ležania, ja som tiež chvíľku ležala sadla som si pochodila a bolo mi lepšie všetko prejde uvidíš :)

stahovací pas som nemala a obväzy tiež nie len polepené rezy a odkiaľ vyťahoval dreni po 6 dňoch na kontrole mi všetko poodlepoval a môžem sa aj od vtedy sprchovať, ale ja som nemala úpravu pŕs, svoje som mala pevné (pekne stoja :)) preto mi doky povedal, že netreba už prelepovať :)

assaabloy

Ahojte dievcata, volam sa Katka, ja som sa rozhodla pre silikony najma preto, ze mam jeden prsnik vacsi a jeden mensi, ale rodiel je dost velky. Takyto problem ma aj moja sestra, no ona to ma troska komplikovanejsie. moje su zdrave. Je sice pravda, ze da sa s tymto zit ale kedze som dostala termin dost skoro, tak do toho pojdem.Navrhli mi okruhle implantaty. chcela by som 3jky..ale pockam si na nazor aj lekara.Som v zahranici a som velmi rada, ze v klinike Novamed maju kumne uplne perfektny pristup a na konzultaciu pojdem par dni pred operaciou, takze nemusim letiet domov na slovensko niekolkokrat. Operacie sa velmi bojim, deti som este nemala, dufam, ze ak nejake pridu a budem aj kojit, tak mi nejako neposkodia prsniky, netusim, ci sa to nejako zmeni..ak mate niekto z vas taketo skusenosti, prosim napiste mi. Operacia bude prva v mojom zivote, veeeelmi sa bojim a obavam asi ako kazda z vas, no radsej na zle nemyslim..prajem vam vsetkym pekny den, ak ma niektora z vas cas, napiste mi :)

vanes

bibi13, chcem sa ta spýtat, ked ti dávali dolu na prvej kontrole tie biele leukoplasty, to ti ako odlepoval, ja som si kúsoček len tak skúšala,ale to bolí ako ...

vanes

Viktoria21 no moja zlatučká vitaj doma,už som bola z tebe nervózna,že čo sa neozývaš.koooonečne píšeš. tie obväzy som si ja mohla dat dolu na tretí den, to znamená že v stredu ma operovali a v piatok ráno som ich dala dolu. ten pás sa dáva pri okrúhlych inplantátoch, aby tlačil ten inploš dolu.no čo ako si to zvládla, mne už je celkom fajn, dnes som bola doobeda aj v práci a už som aj šoférovala. ten chrbát ja mám vypodložený takým veeelkým vankúšom a v celku je to fajn.

menndy

viktoria21

ahojky, tak som rada ze si dobre dopadla.. prajem nech sa cim skor zotavis..:) mna to caka zajtra.. inac ty si kde bola operovana a u koho?

viktoria21

Vanes,Bibi 13,Matulka 23
Jaj este som sa vas zabudla opytat na kolky den po opke ste si dali tie vrchne obväzy na skavandry?A aj vam doktor nakazal dat na prsia taky stahovaci pas??

viktoria21

Vanes,Bibi 13,Matulka
Ahojte dievcata,dakujem ze ste na mna mysleli.Tak som 2 den po operacii.Ked som sa prebudila,tak fu mala som riadne tlaky na hrudniku.Nevedela som si vobec na to zvyknut.Citim sa ako keby som vazila este o 5 kil navyse.TAK mám MENTOR 375 ml,okruhle,cez podprs.ryhou,pod svalom.Stale si neviem na ne zvyknut.Dost ich citim,ale to asi preto lebo som teste po operacii.Dufam,ze si na ne coskoro zvyknem.Ako ste na tom s lezanim na chrbte?Druhy den a som totalne ulezana,striedam to sice s chodzou a sedom,ale chrbat ma velmi boli.Potom neviem,ci ste to ako ja mali,ale sem tam citim pichanie do praveho ramena a mam tlaky na hrudniku,ale tie dufam povolia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk