Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

bibi13
dakujem.. vsetko vyskusam..

Angela3531
no ja si asi aj nejaky svetrik alebo nieco ak by mi tam bolo zima... a asi aj nejaky spodok z pyzama.. colu nabalim teda tiez..:) no veru nech to uz mame zasebou pekne..:) ja len som zvedava podla coho nas budu brat na operacku.:)

bibi13

Usko1us

Tak daj potom vediet, rada ti to poslem.

All

Tak kontrola ok, podprdu si mozem oprat a sprchnut sa, ale nie prsia.. jazvy mam este drzat co najdalej od vody.. a na dalsi tyzden opat na kontrolu..

Angela3531

Manndy citala som si tie papiere, myslim ze ani nocnu koselu netreba daju nam ich, tak asi len papuce, zubnu kefku a uteracik a na csetu domov nieco volne pohodlne na gombiky...mne sa uz tiez zda, ze mam aj zimnicu, uz nech to mame za sebou!a este som citala prispevky, ze si kocky beru malu coca colu, vraj pomaha po narkoze

menndy

angela3531
no ja som bola na konzultacke.. v juni..:) minuly rok.. takze to sme asi spolu neboli..:) nevadi..:)tak ideme mat rovnake super tesim sa..:) a inac co si take ides brat? ci este neriesis?

menndy

angela3531
no ja som bola na konzultacke.. v juni..:) minuly rok.. takze to sme asi spolu neboli..:) nevadi..:)tak ideme mat rovnake super tesim sa..:) a inac co si take ides brat? ci este neriesis?

menndy

angela3531

menndy

angela3531

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk