Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Angela3531

Mandy ja take iste 400 es vys. Profil gulate, to sme potom boli spolu mozno aj na konzultacii nejak september som bola. Ani ja som nebola v narkoze, tiez sa tej najviac bojim, bolest myslim vydrzime, ved su tabletky...

menndy

Angela3531
No super..:) tesim sa ze budem mat spolutrpitelku..:) no ja mam byt tiez 7:45 takze sa vidime.:) som myslela ze to maju nejak casovo rozvrhnute... ale asi nie..:) ale to hrdlo no celkom fajn uz len aj mamina mi hovori ze to si uz asi aj namyslam.:) ako jasne ze sa kustik aj bojim.. predsa je to pre mna nieco nove.. este nikdy som namala narkozu, takze stres kustik je.. a ja idem nos plus prsia.. takze dufam ze vsetko dopadne a nejak to zvladneme..:) a ty ides mat ake implantaty? ja idem 400ml ES VP

Angela3531

Ano moja, takze sa stretneme??? Super, ja mam byt 7:45, som z PD! a ty? Ako to zvladas? Ja mam veru uz aj strach? Pises ze ta boli hrdlo! Myslim, ze to treba potom povedat, ale skus este neake cmulacie tabletky a caj! Ja davam uz tyzden pozor, aby som neochorela, maly ma nadchu, tak nosim rusko! Ale zasa sa bojim, lebo som fajciarka, snazim sa dva tyzdne pred opkou nefajcit alebo co najmenej, ale strasne mi chuti z nervou, sem tam neodolam, hambim sa za to..

vanes

viktoria21, no moja dúfam,že už si domka aže ti to všetko prebehlo čo najlepšie a hlavne bez veľkých bolestí.teraz pekne odpočívaj, nech sa ti to dobre hojí.ak ti bude lepšie tak sa ozvi.pa

usko1us

Smejo251
Ďakujem ti v mene všetkých báb, ktorým behajú po hlave všetky tie šialené otázky a myšlienky presne ako mne:-))

usko1us

daja1
ahoj ja síce mám ešte len pred, ale ako kočky písali tak tie prvé 2 týždne by ti mal niekto pomôcť. A to si myslím, že je jedno či má 9 alebo 2 roky. Každé bábätko vyžaduje maminu pozornosť a čím je väčšie tým je ťažšie.. preto si myslím, že odsúvať to nemá zmysel to by muselo mať minimálne 4 roky, aby bolo samostatné. Ale dievčatá čo sú po ti určite radi poradia. Ja už sa chystám na opku 10 rokov a stále bolo niečo prečo to odsunúť.. :-) teraz už sa nedám..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk