Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

silvia2903
ahoj...ano, citim sa uz konecne super:)..ano, aj ja mam mat tri mesiace prelepene jazvy...vraj, su potom krajsie:)

so.nickaa

Kočky ja mam za 4 dni opku a začalo ma boliet hrdlo:(
Už neviem či som si to privodila sama, lebo som stale myslela nato že teraz nemožem ochoriet, pritom som cely rok nebola vobec chorá.
Včera podvečer som sa bola kročulovať a dneska som sa zobudila s bolestou hrdla - nie velmi ale predsa len citim...co mam robit? prosim poradte mi nieco:(( Ja som taka nervozna z tej operacie a teraz aj toto...

bibi13

Viktoria21

Vanes ma pravdu, to magnezko pomaha.. a ja si este vecer varim caj z materinej dusky a to spim jak babo..
Prsia som citila tiez take tazke a teraz uz jeto pohoda, ale ked dam dole skafac a idem do sprchy, to je ina vaha.. aj sa hrbim a pridrziavam, aby nespadli..;))) ja som podprdu nemohla dat dole 2 tyzdne, ale to bude asi aj tym, ze mam aj upravu.. tento tyzden som si ju mohla aj oprat, ale sprchovat jazvy este nie.. v utorok idem na kontrolu, uz mi ich odlepi a budem si jazvy osetrovat sama.. aj ja som pichanie citila a aj take prelievanie.. ale to uz je lepsie.. fakt je to zo dna na den lepsie a prsia sa mi strasne pacia.. no uvidime, ked este odlepi tie leukoplasty, ako budu vyzerat dvorce s bradavkami.. je tu niekto z prievidze, kto bol u hederu?

vanes

no ja som teraz 9 deň po opke.to pichanie som aj ja mala a aj také niečo ako keby sa ti tam rozsypali koráliky.tie prsia cítim aj dnes ešte také tažké, síce už o niečo menej ale stále.dnes som bola na kontrole, poodlepoval mi tie leukoplasty a na dvorce mi nalepil nove.sprchovat sa ešte hore nemôžem ale podprdu si oprat už môžem. po tom piatom dni to už bolo ovela lepšie. a cez den to je fajn akurát k večeru to znovu začne tak nejako tuhnút, ale v noci to bolo lepšie.od toho piateho dna som prespala už celú noc.ked ti dá dolu tie hnusné leukoplasty tak sa ti ulaví.neboj prvé dni máš už za sebou, teraz budeš cítit že každým dnom je ti o niečo lepšie.to šoférovanie som zvládla lebo mám automat.inak by som si netrúfla.napríklad na šiesty den som musela vybehnút na poštu, čo ju mám kúsok od domu, chcela som sa trošku pomaličky prejst ale banovala som že som vôbec išla.hned som bola zadychčaná nevládala som. no a skús si na noc dávat šumivé magnézium, mne to dost pomáha, ukludním sa a lepšie sa mi spí,lebo ked som si ho ešte nedávala tak som mala večer zrýchlený pulz a z toho som bola pekne na nervy, nedalo sa mi spat.

viktoria21

menndy
Ahoj tak ti drzim silno palce nech uz mas po operaci.Potom sa nam ozvi.Ja som bola v Interklinik- u doktora Hederu.3.6.2013 som mala operaciu.Neboj zvladnes to,bolesti sa daju vydrzat najhorise su prve dni,ale potom to ustupuje uz aj ja sa citim lepsie.na to lezanie na chrbte si este neviem poriadne zvyknut,ale dnesny den som spala uz lepsie.

viktoria21

Matulka23
Tak len dufam,ze to bude len a len lepsie.aj ja som predtym mala pevne,tak dufam ze aj mne bude stacit len raz odlepit a pokoj.Ja si neviem este uplne zvyknut na ten stahovaci pas co sa dava pri okruhlych,ten budem musiet mat isto este do najblizsej kontroly.Inac moja mala si pocas prvych dni take pichanie nad prsiami?uz som sa aj dievcat pytala,neviem mozno to je individualne.

viktoria21

Bibi13
Dakujem moja,trosku sa citim lepsie uz,teraz je to presme 4 den po obke.len stale ich citim tazke,kolko ti to trvalo dokym si ich uz ani necitila?A na tom odlepovani si bola uz dvakrat?Ja mam kontrolu buduci utorok,tak vtedy ma to tiez caka.A kedy si si prvykrat dala dole skafac aspon na chvilku?lebo niekedy mam 100 chuti ho dat dole aspon trosku,aj ked nemozem:D

viktoria21

Vanes
Vaneska kolky den si presne po operacii,ked si taka sikovna a uz si aj soferovala?Inac este som ti pisala,ze mam sem tam take pichanie nad prsom pri ramene,to hlavne vtedy ked lezim a potom sa chcem posadit zmenit polohu.Mala si nieco podobne?Citila si prve dni prsia,take moc tazke?Citis ich stale take tazke aj ty?teraz je to 3 den a citim sa uz lepsie aj ked prve dni boli pre mna dost narocne.

viktoria21

MirusQua555
Ahoj ja by som sa ta rada opytala,ci ides na zvacsenie prs prvykrat,ci si rodila a aky mas zaklad prs?Vies chcem si to porovnat so sebou aj ja mam 375 ml,okruhle.A aku mas prosim ta vysku?dakujem.