Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Matulka23,

mas manualnu pracu, ci administrativny charakter?
Ja som bola schopna po tyzdni pracovat pri kompe, v pondelok to boli 2 tyzdne a uz do kanclu chodim.

Matulka23

Bibi
Ahojky,ako sa citis,prska este bolia? Citala som,ze si bola na kontrole...ja uz od vcera pracujem :) zajtra to budu len 2 tyzdne od opky,na buducu stredu idem na kontrolu :)

Iveta84

Pre nove baby

Treba tu chvilku prispievat, trosku napiste o sebe. Kde planujete opku atd... A potom fotku svojich prs bez hlavy poslat na galeria@zoznam.sk . Nezabudnite pripisat svoj nick a nasa adminka vam nasledne vytvori album a pusti vas do nasej galerie. Vsetky info dostanete potom mailom.

bianka77

Elissa

ja som este MD a este aj dlho budem...maly ma teraz 15mes. :) takze to mam poriesene :)
Skor mam obavu ako to s tym mojim upistancom zvladnem :)
Aj ja to riesim kazdy den...dookola.....a to je este kolko casu...do oktobra mi bude sibat :)
Ja podprdy moc uz neplanujem...mozno jednu na leto...potom uz budem kupovat nove a tie mega push up vyhodim :)
Manzel mi nechce dovolit ani kupovat drahe handry-kosele a tak,lebo sa boji, ze nahodou to potom nezapnem :) Neviem ci nema prehnane ocakavania :)

bianka77

menndy

tak asi ju nemas krivu,to by si isto vedela :) Ale kazdopadne silno drzim palce...potom zreferuj co a ako :)