Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Bibi 13 Vanes

Babenky dakujem pekne ste zlaté. Hned ako budem mat po operacii tak sa vam tu ozvem.Jasne az vtedy ked sa dostanem na net a budem sa citit fajn. Treba len pozitivne mysliet a myslim si ze to bude v pohodke:))

anonym_76

Nanka
ahoj. na akej velkosti si sa dohodla s dokym? aka si prosim ta vysoka? ja mam cca taku velkost prsnikov ako ty...preto sa pytam, v juni idem k nemu na konzultaciu...dik erika

vanes

nena1 ďakujem ti za odpoveď, dúfam že to fakt prejde, lebo fakt sa cítim ako balón, ja som zatial na váhe nepribrala, snažím sa veľa nejest, tak dúfam že mi to tak vydrží, len ten pocit a vydím to aj na pohľad.

Nena1

vanes
ja som aj 5 kg po opke aj reálne na váhe pribrala! Je to dôsledok narkózy. Bola som strašne spuchnutá. Po 2 týždňoch to išlo postupne dole. Takže vydrž, určite sa to upraví :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk