Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

barboraF

Ahoj hej hej som spokojná tak bolesti stále pretrvávajú.... snažím sa si dávať ten flector čím ďalej tým menej , ale bolí stále :-/

vanes

dievčatá aj vy ste to mali tak , som piaty deň po a cítim sa ako keby som pribrala 5 kíl, pritom na váhe mám ešte o kilo menej ako pred opkou.cítim sa fakt ako nafúknutý slon.

menndy

nanka

fuha no netusim.. ale skus zavolat a asi naj bude ked sa spytas .. a v com si zacala pochybovat? chces vacsie ci mensie? a inac kedy ides?:)

nanka

baby cervenovky,

myslite si, ze u dr. cervena maju aj nejake implantaty "v zalohe"? myslim to tak, ze ja som si objednala tie co sme sa dohodli pred rokom na konzultacii, ale kebyze sa rozhodnem v den opky pre zmenu, bolo by to mozne? niktora nemate s tym skusenost?

vanes

viktoria21, no moja budem na teba mysliet ako sa len dá a držat ti všeeeeeetky prsty čo mám, hlavne kľud, to všetko zvládneš, neboj za chvíločku si budeme písat ako to máš už za sebou.tie pančušky sú také ako podväzkové, vytiahnu sa až hore na stehná takže pohodka.skutočne nemusíš mat strach, cez den budeš podriemkavat a noc už bude lepšia,a ak si nerodila tak ti to prirovnám k tomu ako keby si mala takú chrípku so silným kašlom a to sa dá zvládnut. potom sa ti ešte bude zdat že sa ti zle dýcha, ale to je len pocit je to tým tlakom na prsiach, takže v pohode sa aj z hlboka nadýchni, vtedy sa ti ako keby trošku ulaví.no takže ešte raz mooooooooooc budem na teba mysliet a uvidíš všetko dobre dopadne.hned ako budeš môct tak sa ozvi. držím palčeky.

viktoria21

Vaneska jaaj tak uz ma to zajtra caka o tej 7 rano tam mam presne byt.Teraz som este v robote.A fu ja som este nerodila,tak nemam si to ako porovnat.Ale jasne budem v pohode a dufam ze to organizmus v pohodke zvladne.Inac tie.pancusky ako vyzeraju sa natahuju az pod prsia? Babenky tie co ste boli u Hederu po kolkych dnoch ste sli na prvu kontrolu po operacii?

usko1us

erika
bolo mi povedané že mám prísť na štvrtú poobede a asi chvíľu budem čakať. tak som prišla a na štvrtú sme boli objednané všetky, bolo tam asi dvadsať ľudí. a kedže som prišla posledná tak som aj išla dovnútra posledná. oni sa medzi sebou obiehali, predbiehali, hundrali.. ale mne to bolo jedno lebo som vedela že pojdem až na koniec. na radu som sa dostala o siedmej :-) ale ked už toľké mesiace čakáš, tak už tých pár hodín vydržíš.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk