Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Vanes

Ani tej pani co bola somnou, ani tej nevadili.. strasne som jej zavidela, ako pokojne lezi a spi.. ja som tam stale chodila.. fakt stale.. za celu noc som lezala aj so spanim asi tri hodky.. najprv mi bolo naprd z tych pancuch a aj ked mi ich dali dole, stle som citila tie nohy take stiahnute, nervozne..

vanes

bibi13 mne zasa ozaj vôbec nevadili, mne boli práveže také mäkučké.to ja zasa nemám rada normálne pančušky,ani ich vôbec nenosievam.

bibi13

Vanes

Ja som bola neskuutocne nervozna z tych pancuch.. nevedela som, kam mam strcit tie nohy.. nemohla som lezat, tak som sedela.. neskor uz ani sediet.. tak som stale chodila.. fuj.. neviem ci boli na mna uzke alebo co, ale nemohla som vydrzat..

Jany7543

Baby tak dneska som sa odhodlala a dala dole skafac a rychlu sprsku ... cici su pekne , sice napnute,opuchnute po bokoch a naplaste od drenov som mala cele od krvi .... tak som si to prelepila nanovo a snad mi uz nebude tiect krv som si ich aj cvakla ale cele to je rozmazane , odfotim zajtra nanovo ... ale inak su pekne :)

smejo251

Merry NR
Da sa to na bradavky aj nejak objednat ci ten obchod je aj v KE,neviws?inak krasne prsia...mam otazku netlaci ta to na vrchu medzi prsiami lebo mna ano.dakujem

vanes

viktoria21 a tie pančušky, to som potom volala doktorovi v piatok a že už si ich v pohode môžem dať dolu. inak mne vôbec nevadili, mne boli úplne mäkučké.

vanes

viktoria21 ja som išla domov o 11 hodine. a operovaná som bola o 9 hod. na tie inplantáty kludne radšej zavolaj doktorovi, ale mne na konzultačke povedal najprv, ze od 320 po 390 a že oni tam majú rôzne veľkosti.ak by si mu volala tak po tej štvrtej hodine poobede vtedy už by nemal byt v nemocnici, tak by ti mal dvihnút.tie opuchy mám ale nie moc veľké, ešte som si ich nevidela až vo štvrtok idem na kontrolu, oni tie prsia pod tou podprdou su ešte zalepené takými bielimi leukoplastmi, ale takto v podprde sa zdajú dobré, sú pekne pri sebe a nepretŕčajú do strán, čo som rada.no už sa teším na štvrtok. neboj dá sa to všetko zvládnut. musíš si povedat, ze pred tebou to zvládli všetky,je zbytočné sa stresovat, narkózy sa neboj, majú tam fakt najnovšie anesteziologické prístroje,ktoré im ukazujú všetky tvoje životné funkcie. den pred tým radšej papaj len také ľahšie jedlá do nejakej šiestej večera a pi len vodu, alebo neochutené bylinkové čaje, aby ti nebolo zle.fakt sa to dá vydržat, ak si rodila, tak pôrod je oveľa oveľa horší.

bibi13

Viktoria21

Ak nevadi odpoviem aj ja..;) kedy pojdes domov, to zalezi od toho kedy budes operovana.. ja som bola o osmej a sla som domov na druhy den o pol jedenastej.. dokoncw pred pol jedenastou.. pani, co bola operovana po mne, tak ta isla domov nieco po dvanastej. Pancuchy ako baby pisali mali este na druhy den a aj doma.. aj ked nie cely cas na sebe.. ja som ich mala este v ten vecer dole, lebo som v nich nevydrzala.. co sa tyka tych implosov, tak to neviem.. ;(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk