Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

viktoria21 ja som išla domov o 11 hodine. a operovaná som bola o 9 hod. na tie inplantáty kludne radšej zavolaj doktorovi, ale mne na konzultačke povedal najprv, ze od 320 po 390 a že oni tam majú rôzne veľkosti.ak by si mu volala tak po tej štvrtej hodine poobede vtedy už by nemal byt v nemocnici, tak by ti mal dvihnút.tie opuchy mám ale nie moc veľké, ešte som si ich nevidela až vo štvrtok idem na kontrolu, oni tie prsia pod tou podprdou su ešte zalepené takými bielimi leukoplastmi, ale takto v podprde sa zdajú dobré, sú pekne pri sebe a nepretŕčajú do strán, čo som rada.no už sa teším na štvrtok. neboj dá sa to všetko zvládnut. musíš si povedat, ze pred tebou to zvládli všetky,je zbytočné sa stresovat, narkózy sa neboj, majú tam fakt najnovšie anesteziologické prístroje,ktoré im ukazujú všetky tvoje životné funkcie. den pred tým radšej papaj len také ľahšie jedlá do nejakej šiestej večera a pi len vodu, alebo neochutené bylinkové čaje, aby ti nebolo zle.fakt sa to dá vydržat, ak si rodila, tak pôrod je oveľa oveľa horší.

bibi13

Viktoria21

Ak nevadi odpoviem aj ja..;) kedy pojdes domov, to zalezi od toho kedy budes operovana.. ja som bola o osmej a sla som domov na druhy den o pol jedenastej.. dokoncw pred pol jedenastou.. pani, co bola operovana po mne, tak ta isla domov nieco po dvanastej. Pancuchy ako baby pisali mali este na druhy den a aj doma.. aj ked nie cely cas na sebe.. ja som ich mala este v ten vecer dole, lebo som v nich nevydrzala.. co sa tyka tych implosov, tak to neviem.. ;(

viktoria21

vaneska Dakujem si moc zlata,ze si mi to tak opisala.Pancusky si ako dlho musela mat na sebe?Inac kedy si potom sla domkov?Aby som vedela kedy si mam zariadit odvoz na dalsi den medzi tou 8-10 ze?jaaaj fakt sa zacinam bat aby to vsetko dopadlo ok.a teraz pozeram ze si pisala o opuchoch.stale ich mas moc opuchnute?si s nimi spokojna?A este nieco by som sa rada opytala ci nahodou nevies ci na klinike maju k dostupnosti vsetky velkosti implantatov?Vies rozmyslam este stale o velkosti..tak aby sa nestala taka vec ze sa dohodneme na nejakej velkosti a taky implantat tam nebudu mat aky chcem.

viktoria21

vaneska Dakujem si moc zlata,ze si mi to tak opisala.Pancusky si ako dlho musela mat na sebe?Inac kedy si potom sla domkov?Aby som vedela kedy si mam zariadit odvoz na dalsi den medzi tou 8-10 ze?jaaaj fakt sa zacinam bat aby to vsetko dopadlo ok.a teraz pozeram ze si pisala o opuchoch.stale ich mas moc opuchnute?si s nimi spokojna?A este nieco by som sa rada opytala ci nahodou nevies ci na klinike maju k dostupnosti vsetky velkosti implantatov?Vies rozmyslam este stale o velkosti..tak aby sa nestala taka vec ze sa dohodneme na nejakej velkosti a taky implantat tam nebudu mat aky chcem.

16kristina02

ahojte

baby dnes cely den rozmýšlam že by som si dala tu opku ktoru mam mať 24.9 na 27.6. ja sa totižto neviem dočkať :-D a potom čo mi dr na konzultačke povedal že jake mam prsia mi je až trapne sa dať do plavok :-D

budu mi to robit cez dvorce neni to rýchlejšie hojenie? :-)

anonym_76

Usko1 us
mozem sa este opytat,ked si bola na konzultacii cakala si dlho v cakarni? ci Ta vzal doky dovnutra v ten cas ako si bola objednana?ako dlho trvala konzultacia?dik erika

anonym_76

Usko1 us
dakujem za odpoved. tak ti drzim prsty, to ti uz rychlo zbehne do opky...urcite sa uz nevies dockat.erika

usko1us

Erika
netuším ako často tam doktor chodí, ale tak mi sestrička volala a pýtala som sa jej ešte dvakrát či naozaj ten dátum, bo som tomu akosi nechcela veriť :-) a povedala, že hej. ale zo siklienky sa mi ešte neozvali, ale to má asi ešte čas.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk