Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Vanes

Ani tej pani co bola somnou, ani tej nevadili.. strasne som jej zavidela, ako pokojne lezi a spi.. ja som tam stale chodila.. fakt stale.. za celu noc som lezala aj so spanim asi tri hodky.. najprv mi bolo naprd z tych pancuch a aj ked mi ich dali dole, stle som citila tie nohy take stiahnute, nervozne..

vanes

bibi13 mne zasa ozaj vôbec nevadili, mne boli práveže také mäkučké.to ja zasa nemám rada normálne pančušky,ani ich vôbec nenosievam.

bibi13

Vanes

Ja som bola neskuutocne nervozna z tych pancuch.. nevedela som, kam mam strcit tie nohy.. nemohla som lezat, tak som sedela.. neskor uz ani sediet.. tak som stale chodila.. fuj.. neviem ci boli na mna uzke alebo co, ale nemohla som vydrzat..

Jany7543

Baby tak dneska som sa odhodlala a dala dole skafac a rychlu sprsku ... cici su pekne , sice napnute,opuchnute po bokoch a naplaste od drenov som mala cele od krvi .... tak som si to prelepila nanovo a snad mi uz nebude tiect krv som si ich aj cvakla ale cele to je rozmazane , odfotim zajtra nanovo ... ale inak su pekne :)

smejo251

Merry NR
Da sa to na bradavky aj nejak objednat ci ten obchod je aj v KE,neviws?inak krasne prsia...mam otazku netlaci ta to na vrchu medzi prsiami lebo mna ano.dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk