Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

Erika
netuším ako často tam doktor chodí, ale tak mi sestrička volala a pýtala som sa jej ešte dvakrát či naozaj ten dátum, bo som tomu akosi nechcela veriť :-) a povedala, že hej. ale zo siklienky sa mi ešte neozvali, ale to má asi ešte čas.

Matulka23

Titten Nena1

ďakujem za odpoveď :) len ja som to dostala hneď po týždni a niečo čiže dosť skoro, ale nič ma nebolí myslím vaječníky čo sa týka tohoto, pŕska ešte bolia len rany-ľavé prso, ale už to je relatívne dobré som 9 dní po :)

Nena1 MeryNR

krásne kozenky máte babulky :)

anonym_76

USKO 1 US
ahoj,
prosim ta, citam ze ides 29.6. na opku...to ides do toho popradu?mna tam objednali na 15.6.na konzultacku a viem tak ze tam doky chodi 1krat do mesiaca,tak preto sa pytam. dakujem za odpoved.erika

Titten

Matulka23,

myslim, ze viacero bab pisalo, ze po opke dostali aj o tyzden skor ako obvykle. Cakala som aj ja, ze budem mat skor, lebo ma uz aj brucho bolelo riadne, ale zatial nic.
Podla mna opka je aj dost sok pre telo, kludne toto moze byt reakcia, ze dojdu skor

Titten

Mirus,

tie pancuchy myslia baby tie stahovacie, co sa obliekaju pred operaciou, to maju na klinike, ma to zamedzit tromboze zil v nohach asi...niekde pancuchy nedavaju, ale elastickym obvazom nohy zabandazuju (ja som mala bandaz), ale dole mi to dali hned ako som sa po opke prebrala. Je zbytocne, aby v tom baba este bola stiahnuta po operacii.

K velkosti implosov tolko, ze vela zavisi aj od sirky tvojho hrudnika (zmeraj si obvod pod prsiami kolko mas), lebo aj nizsie baby mozu mat pomerne dostatocne siroky hrudnik na vacsie implose (maju vacsiu zakladnu), pricom baba s uzkym hrudnikom by tie iste implose mala asi uz pod pazuchami obrazne.
Ja mam 68cm obvod, 168vysku a 51vahu, cize mne vsetci lekari moc viac ako cca 300 neodporucali. Mam 330ml anatomy napokon a spokojna som s velkostou, zatial mam Dcko z toho

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk