Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

nanka,

ja som sice nebola u Cervena, ale z toho, co citam, ze zvlada aj 8operacii denne, mi vyplyva, ze pan doktor sa neflaka a maka riadne cely den. Myslim, ze casovo teda priestor az taky nie je pocas toho kreslenia pred opkou zacal opat diskusiu o velkosti.
Mozno sa len mylim, ale ja by som aspon tyzden vopred tam zavolala a spytala sa ked tak sestricky, ze pokial chces o implosoch este debatit, ze ci bude v den D na to priestor.
Lebo podla mna velkosti na skusanie tam maju, ale ked som videla ako sa dodavaju tie co sa daju dnu, tak nemyslim, ze to tam maju v skrini naskladnene vsetky velkosti. Ved je v tom aj kopec penazi viazanych, preco by klinika zbytocne v tom mala prasule zmrazene....

Titten

bibi13, vanes,

ja uz aspon dobre na wcko som zacala chodit, ale stale mam take brucho nafuknute, az niekedy muzovi hundrem, ze pomaly ani prska nevyniknu. Ale to sa spravi, uz teraz idem do prace, viac sa budem hybat a potom zacnem mierne bicyklovat atd....brucho sa sfukne. Pre zaciatok som activiu nakupila.
Inak sa citim super, uz ani nemam pocit, ze som na opke nejakej bola. Dnes su to presne 2tyzdne, som az vcera rozmyslala, ze uz su to 3 ci mesiac, ze je mi tak fajn?
Oprala som si vcera skafac, ale hnusne pocasie je, tak neschol, mala som cely den oblecenu taku tesnu sportovu podprdu, je vlastne presne ako skafac aj materialom aj pevnostou. Dnes uz skafac nahadzujem poctivo opat

viktoria21

Bibi 13 Vanes

Babenky dakujem pekne ste zlaté. Hned ako budem mat po operacii tak sa vam tu ozvem.Jasne az vtedy ked sa dostanem na net a budem sa citit fajn. Treba len pozitivne mysliet a myslim si ze to bude v pohodke:))

anonym_76

Nanka
ahoj. na akej velkosti si sa dohodla s dokym? aka si prosim ta vysoka? ja mam cca taku velkost prsnikov ako ty...preto sa pytam, v juni idem k nemu na konzultaciu...dik erika