Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Jany7543
:-( tak to mi je luto:-( som nevedela ze az takto to cloveka nici...aaaaale bude dobre,pomalicky sa zotavis :-) drzim palce nech je to co najskor lepsie:-) aj ti niekto pomaha?

Jany7543

barboraF

Ahoj píšem len teraz lebo sa cítim dosť na nič .... všetko ma stále bolí , som vyčerpaná unavená ani na nete sedieť nevladdzem :( fungujem len na flektoroch , chcela som byť dneska bez ale nevydržala som ... :(

16kristina02

vanes, mne povedal dr že ked sa bude dať cez dvorec tak mi da 430ml a druhý 380ml, a ak nie tak 330ml a 380ml. tiež mi bude jeden zmenšovať a obidva zdvíhať, a to netušim ako sa robi, neviem či budem mať rez na obidvoch okolo celých dvorcov tým padom že mi ich bude aj zdvíhať. nemaš foto v galerii?

vanes

16kristína ano mne vkladali cez dvorce, v jednom má 320 a v druhom 360 a na tom čo mi upravoval tak tam mám rez okolo celého dvorca

zoja83

silvia2903
chcela som sa spytat ci ti nahodou Magdo nenavrhoval najskor modelaciu?zdvihnut dovrec vyssie lebo je dost nizko sam o sebe pred augmentaciou...len pre info

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk