Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Vanes
Vaneska super som rada ze si v poriadku :)TUHO som na teba vtedy myslela. Si sa este rozpravala s doktorom HEDEROM ked ta meral a tak?Lebo ja sa este isto chcem uistit ci mi to tak da ako ja chcem.A mala si aj svoju nocnu koselu?Lebo ja nemam taku na tie gombicky vpredu nezohnala som.A vidis fu nechapem ake pancuchy to spominas babam.a ako si bola presne na tom s bolestami po operacii?
ach este dva dni a idem uz aj na bojimmm saa.Ale snazim sa nestresovat vobec radseej.Skafac je v pohodicke?

Iveta84

Mirusqa
Doktor ta isto pomera a podla toho bude vediet co sa zmesti. Urcite mu povies aj ty svoju predstavu a on ti povie svoju ako to vidi :) dolezite je to co chces a prajes si a ci je to mozne ti splnit povie doktor.

MirusQa555

Iveta84

aha no ved sa uvidi.A co sa vlastne na tej konzultacke robi??A ako dlho to asi bude trvat??No tak ja verim ze sa nejaka dobra dusa najde a pomoze mi s nimi.....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk