Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

tak ahojte kočky, dnes som 3 deň po opke, je mi celkom fajn, bolesti už dnes zatial nemám, iba také pnutie.aj spánok už bol fajn, bola som len 2krát hore za noc.dúfam že mi to tak vydrží a nič zlé sa nestane. viktoria tebe strááášne moc držím palčeky, dá sa to zvládnut,hlavné je íst tam bez strachu a nie v strese, telo je potom pokojnejšie a lahsie to zvláda. ja som mala strach dva dni pred opkou ale den pred tým vôbec a ani v ten den, a ked som tam prišla doktor ma ešte pokreslil hned mi napichli ihlu odviedli ma na sálu a ani s anesteziológom som sa nerozprávala, len sa mi predstavil a dal mi dvakrát sa nadýchnut a už som spala ako drevo. budenie si pamätám až na izbe. Ten deň som len predriemela a v noci už bolo lepšie. ak by si chcela niečo vedieť, tak v pohode sa pýtaj všetko ti napíšem.

Jany7543

lluciaa1211

joj aj ja by som chcela nakuknut ale bojim saa :-/ memam bomby mam "len" 390ml mentory anatomy ale su spuchnute cele chudinky :D iba si rozopla kukla a zapla? joj asi skusim ale bolia dost :( aj mne preteka asi z drenov ale ze to je normalka vravela Mládek...

lienka1042

Titten,

ja som bola týžden po OP, potom za dva týždne a potom za ďalšie tri. teraz mám prísť až po pol roku. Ja som nenosila stále skafáč, niekedy hlavne ked bolo teplo som si dávala normálnu podprdu do práce. ale hned ako som prišla domov tak som si dala naspäť skafáč... to mi doky sám nepovedal ale už som to nemohla vydržať... ale to som robila až po takom piatom týždni po OP.

Titten

lienka1402,

som pozerala, ze aj ty si bola u Marsala operovana.
Prosim ta, ako casto sa na kontroly chodi? V pondelok som po tyzdni od opky bola na stehoch, vraj zas o 2-3tyzdne mam prist na kontrolu.

SKafac si nosila cez den aj noc tych 6tyzdnov, ci povolil aj inu podprdu skor pocas dna?

lienka1042

angie 77

ja som aj skúšala chvilku bez neho zaspať, ale potom ked som nemohla tak som si ho aj tak nakoniec obliekla :-) ako to vidím ani ja ho tak skoro na noc neodložim...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk