Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

Simona_789 prosim ta na ktoru hodinu si objednana? Mala by som zaujem...prosim o rychlu reakciu aby som sa vedela zariadit.Dakujem

angie77

lienka1042

ja som po opke 6 mesiacov a stále spím v skafáči :) je ako moja druhá koža, ked som v ňom, cítim sa bezpečne :) tiež som myslela, že ho hned vyhodím, ked ho nebudem musiet nosit, ale nie, nie, je to môj najlepší kámoš :)manželov už síce nie, čakám kedy mi ho potajme vyhodí :D

lienka1042

Ahojte baby,ktoré ste už dlhšie po OP. Ja som už 7 týždňov po OP. chcem sa spýtať či nosíte ešte na noc skafáč. Mne doky povedal že už nemusím ale akosi si neviem stále zvyknuť a nosím ho aj tak... Ako ste to mali vy?

MirusQa555

Susy1982

Dakujem za info neviem este mi neodpovedal na e-mail.Ako dlho trvalo kym sa ti ozval??Mozem mu poslat aj sms??V odkaze na svojej stranke mal napisane ze na e-maili a sms odpovie mozno neskor z dovodu cerpania dovolenky do 31.maja.Alebo staci ak mu zavolam??

bianka77

usko1us

uf..tak to ti riadne posunuli...to aj to sa stava? By som necakala a pri Cervenovi zvlast. Mna by asi zaskocili :) Ides do toho Popradu?

lluciaa1211

Jany7543
Neboj sa, za tu chvíľu čo sa umyješ sa ti nič nestane, ja som si ho ten týždeň aj prala, lebo mi pretiekol krvou z drenu. A pozerala som si na ne každý deň na sekundu ako sa tam "tvária" :)
A ty máš čo za bomby keď sa bojíš že ich nenatlačíš naspäť? :)

usko1us

solnicka
idem do Medicoru k Červeňovi.

bibi 13
som z TN ale nemám problém prebehnúť do ba, alebo za skúsim teda tam zavolať. Ďakujem

veď som trošku v strese najskôr september teraz koniec júna, bojím sa či sa v lete budú jazvy dobre hojiť a tak.. rez budem mať pazuchou.. nechcem to odvolávať, keď už sa aj ja neviem dočkať :-) a celkom mi to aj s mrchou vychádza.

simona_789

ahojte baby!

cakacie doby k cervenovi su nesmierne dlhe, ja mam zajtra konzultaciu, na ktoru bohuzial nemozem prist :( ak tu je niekto kto sa vie k nemu zajtra dostavit, napiste mi, rano by som tam zavolala a povedala im sa menim s kamaratkou... dufam ze t niekmu pomoze :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk