Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Mirusqa555
strach sme mali vsetky je to ok,len sa nim v mysli prilis nezaoberaj putaj svoju pozornost vecami kt. ti robia radost....vysku mam 170cm,a vaha 57 kg,prsia som mala po kojeni povolene ....
matulka

stratoderm je to íste co dermatix,je ho tazke zohnat ho v lekarni ,je to silikonovy gel co vytvori ochrannu vrstvu na jazve a pod tou vrstou rychlejsie prebieha hojenie a k jazva skoor vzbledene ,nezhrubne,prevencia aj liecba jaziev dievcata na omlazeni.cz to chvalili...

Silvia2903

Titten
Nena1
kráááásne...:-)
Zoja83
no na konzultačke sa mu aj zdalo, ale keď pomeral, tak povedal, že som v norme, že netreba a mal pravdu..:-)
Vikusik99
už len regenerovať sa a tešiť sa...aj tebe povedal, že zo skúseností odporúča mať prelepené jazvy tri mesiace? lebo ženy tú píšu, že tri týždne a natierajú s mastičkami, no mne povedal prelepené a príroda...:-) zatiaľ to vyzerá dobre, tak možno pravda

Nena1

Matulka23
ďakujem!
16kristina02
ja mám vkladané imploše cez dvorce, ktoré mi aj posúvali. Pozri galérku. Rez mám robený okolo celého dvorca.
Silvia2903
ďakujem za odpoveď.

barboraF

Jany7543
:-( tak to mi je luto:-( som nevedela ze az takto to cloveka nici...aaaaale bude dobre,pomalicky sa zotavis :-) drzim palce nech je to co najskor lepsie:-) aj ti niekto pomaha?

Jany7543

barboraF

Ahoj píšem len teraz lebo sa cítim dosť na nič .... všetko ma stále bolí , som vyčerpaná unavená ani na nete sedieť nevladdzem :( fungujem len na flektoroch , chcela som byť dneska bez ale nevydržala som ... :(

16kristina02

vanes, mne povedal dr že ked sa bude dať cez dvorec tak mi da 430ml a druhý 380ml, a ak nie tak 330ml a 380ml. tiež mi bude jeden zmenšovať a obidva zdvíhať, a to netušim ako sa robi, neviem či budem mať rez na obidvoch okolo celých dvorcov tým padom že mi ich bude aj zdvíhať. nemaš foto v galerii?

vanes

16kristína ano mne vkladali cez dvorce, v jednom má 320 a v druhom 360 a na tom čo mi upravoval tak tam mám rez okolo celého dvorca