Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Mirusqa555
za konzultaciu sa vobec neplati ja som mala do 2tyz. od konzultacie,personal a vsetko je na vysokej urovni,mrzi ma ze nemas s lekarmi dobre skusenosti,snad sa to zmeni,vsetko je tak trochu risk ale bez risku by sme sa asi tak povediac unudili ...pytaj sa pokojne co ta zaujima len odpoviem az neskor pracujem na smeny a idem prave do prace...

bpetra74

Ahojte baby, som tu prvy krat, je niektora z vas ochotna dat mi blizsie info z vlastnych skusenosti po modelacii prsnikov? vdaka :-)

MirusQa555

Susy1982 dakujem.Uz som aj tak rozmyslala ze pojdem k nemu.A pristup personalu je aky,sestricky a tak,leb o ja mam len zle skuseenosti vseobene.Uz len prekonat strach a ide sa na to.A ked budem chciet prist na konzultaciu tiez musim cakat alebo ma objedna hned.A ako dlho sa potom caka na samotny zakrok??

menndy

bianka77
no vsak ja tiez si myslim ze to nebudu nejak riesit.. lebo v papieroch mam mesiac pred opkou vysadit antiku a logicky je dost pravdepodobne ze dojdu tak okolo opky:) ale bude to hadam ok.:) a nedostanem.:)

BarboraF
no zaklad.. tak nieco tam je ale nie moc..:) este som ani deticky nemala.. takze uvidime co sa tam nacaruje... som zvedava aku velkost budem mat po opke:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk