Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

Sonicka asi mi viacej nevoslo...dojmy dobre som spokojna ale ak mam povedat pravdu od sukromnej kliniky som aj ocakavala takyto pristup a prostredie...

so.nickaa

Jany7543

Super ze to uz mas za sebou!:)
Inak preco ti nakoniec dali 390, tusim si spominala ze si mala od 390 do 440..
A ako si spokojna celkovo, dojmy?:)

Jany7543

Barborka prebudenie bolo normalne ,viem ze som mala kyslikovu masku na tvari tak som im povedala ze nech mi ju daju prec,bola som prikryta dvoma paplonmi lebo ze som mala triasku,jedna baba bola vedla mna a ona ze vraj aj zvracala...prebudenie pohoda len tlaky na hrudi,bolest aj pri dychani

barboraF

Jany7543
Konecne,ja som ta tu uz vcera hladala :-) super uz mas po tom :-) Uz nech sa to vsetko len rychlo hoji:-) ake bolo prebudenie z narkozy?

Jany7543

caute babenky,hlasim sa z Avelane,uz som po vybrati drenov a cakam na mojho muzika...nakoniec mam 390ml anatomy mentory,mam aj ten pas cez prsía...baby ja som tak bohovala lebo to boli,kazdy nadych,kazde slovo ale kazdym dnom to je a bude lepsie a cez leto budeme riadne kocandy...tak snad to bude stat zato,dopujem sa flektorom a da sa to:-)

andrea1996

Queen,

ja mám 325ml okrúhle, výšku mám 160cm, váhu 45kg, pod prsiami mám 70 a teraz cez prsia mám 85cm.Doktor mi vypočítal že si mám kúpiť podprsenku 70B(aj keď to nie je veľké číslo, ale teraz na mne je to dosť veľké)

MirusQa555

lluciaa1211 dakujem.Takze to ste vsetky zo zapadneho Slovenska.Pretoze MUDr.Svehlik je v kosiciach tak preto sa pytam ja to tu mam najblizsie.A nahodou niekto kto si bol robit v kosiciach??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk