Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Sprcha za mnou, muz nespustil oci z cecul.
konecne cista, len bradavky sa mi podrazdili a stipu ma. Asi nejaky lanolinovy krem kupim, co som pri kojeni pouzivala.
no a modriny som objavila dost aj po bokoch.

Titten

Bibi13,

mna odmalovali od fixiek este na sale ja uz som nic na sebe nemala pokreslene.
inak cistia to liehom 60% z lekarne. Mne to tym na konzultacke doktor ocistil.

bibi13

Vanes

Ja som tam mala byt na siedmu a zacali okolo osmej.. neviem kedy ma zobudili, lebo som potom este zaspala, ale myslim, ze som manzelovi pisala okolo dvanastej.. nedavaju naladovku.. nakresli si ta doktor, ides na salu, lazkas si a za par sekund o sebe nevies..;)

vanes

matulka23,bibi13 daujem vám velmi pekne za povzbudenie ste strašne zlaté, snáď to dopadne všetko ok.a dávali vám aj náladovku alebo nie. ja tam mám byť o ôsmej ráno, neviete kedy ma potom budú operovat a zakoľko sa asi tak preberiem, či budem vôbec schopná hňed zavolať manželovi a dcére.

bibi13

Viktoria21

Este ked ma kreslil, tak sa ma pytal na akej velkosti sme sa dohodli, ci si pamatam a ja som si nevedela zmysliet..;))))

bibi13

Viktoria21

Nie, preto nie.. ja mam aj upravu, preto to mam cez dvorce.. ja mam jazvu okolo celeho dvorca a vyzerala pekne, ked som ju videla zhora.. vsetko si poriadne popozeram az na dalsi tyzden, ked budem moct ist cela pod sprchu..;)
Ja by som mu urcite este zavolala, ale podla mna si aj tak este vsetko preberiete pred opkou.. len nesmies na nic zabudnut..co asi aj zabudnes, tak preto mu skus radsej zavolat..

bibi13

Vanes

Mne bolo zle z narkozy, bolesti sa dali uplne zvladnut.. nic hrozne to nebolo pre mna.. hovorim, pre mna bolo horsie nosit tie pancuchace a to nevolno z narkozy.. to zvladnes..a mna mal taky fesak anesteziolog..;) teda, myslim, ze to bol anesteziolog.. bola som mimo..;)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk