Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Mirusqa555
vela pri rozhodovani ti pomoze ak dostanes do nasej galerie a pozries si umelecke dielka nasich chirurgov...Co sa tyka mna mala som vykojene mensie prsia,impl.mi boli koli asymetrii dane nie rovnake 400 a 450 a celkovo je to pekne prirodzene zladene...Konzultaciu,si dohodnes cez mail,necaka sa dlho tak do 2 tyzdnov.Operacia trvala co si ja pametam cca 2,5hod bola som tam jeden den,vsetko v pohode az na tu nemohnucnost a dlhodobe spavanie na chrbte,a da sa povedat celkova rekonvalescencia tiez trva u mna plna fyzicka zataz bez nejakych cudnych pocitov ,tlaceni tahani..pri praci prestala az teraz 4,5mes od op,ale je to individualne.Som rada, vsetko je ok uz aj tie pocity co boli prestali ,nic neboli snad to takto bude dlho trvat.....

bibi13

Jany7543

Fuu, neporadim ti, je to tazke.. ale min. Som si dala magnezko a caj na spanie.. a to ma nejako ukludnilo a zaspala som.. ;)

Matulka23

Bibi, už som poslala :)
jéj, strašne sa mi páčia som spokojná :) už len, aby sa všetko dobre zahojilo :)

Jany7543

Baby ja som zufala , mna tak vsetko bolii... :/ cesta domov trvala 3hodky este sme sa boli najest , doma som sa sprchovala /asistoval samozrejme priatel/ este som doma behaala a teraz neviem ako sa mma ulozit a buvat som taaka vycerpana :( poradte ako spinkáte vy?? ja som si dala 4 vankuse ale ked chcem zmenit polohuu tak sa nevladzem nadvihnut a boli tooo joj :(

bibi13

Titten

Sorry, ale strasne som sa nasmiala.. ;))))) uplne si to viem predstavit..;))) takze tricko je v celku a vyzlecene, ano?

bibi13

Matulka

Super, tesim sa s tebou a zaroven tisko zavidim.. ja by som taaaak sla do sprchy a rozopla na chvilku podprdu.. uf.. posli na galeria@zoznam.sk a nezabudni tam napisat nick.. a snad nejaky popis..

MirusQa555

Susy1982 Dakujem za podporu.Len na konzultaciu sa sa tiez caka,alebo ma zoberie aj hned ako si tam zavolam??A ked sa mozem opytat ty si si davala zvatsovat??Lebo by som chcela vediet o kolko sa vlastne daju zvatsit,lebo ja som vlastne velmi chuda a myslim si ze zasa prilis velke prsia by nevyzerali dobre,ci?? :))A ako dlho si bola v nemocnici a samotny zakrok trva ako dlho??