Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nelka789

Fuha, no ja by som asi nevahala a volala dnes sestricke a rovno sa na to opytala, ci ju mozes vziat este dnes alebo pockat.to bude asi najlepsie riesenie :)

ziena

A stala sa mi este jedna neprijemnost a neviem co spravit. S manzelom sa nam pocas sexu roztrhol kondom. Neviem, ci mozem uzit 'tabletku po' pretoze som uviedla na konzultacii ze neuzivam ziadne lieky. Ale nechcem riskovat to,ze ma to ohrozi pocas celkovej anestezii a nemozem si ani dovolit otehotniet min ten pol rok po opke. Myslite si,ze budem moct uzit tu tabletku po opetacii?

Nelka789

Ziena
Ahoj,ja mam 350 okruhle pod sval, 170cm 55 kg,pred opkou som mala mini jednotky a teraz mam pekne plne prsia (podprsenku nosim D ) ale zvykla som si moc na ne a zdaju sa mi male,takze idem do vacsich.po opke som uz 4 roky :-)

ziena

Ahojte, ja mam tuto stredu rano uz operaciu. Bude mi ju robit doc. Marsal v Euroclinik. Pocas konzultacie sme sa dohodli na klasickych okruhlych ( chcela som preto ze este nemam deti keby sa nahodou pokrutia zostane ten isty tvar) idu pod sval. 350 ml a stredny profil. Doktor mi nechcel dat viac ako 300 ml ale ja som naliehala ze chcem vacsie. Stale sa vsak obavam ze budu aj tak male. Mam jeden a polky, obvod hrudnika 72cm. Vyska 171cm a vaha 58kg. Chcela by som vysledny efekt take plne tri a polky. Mate niektora podobne?

LiluM3

Ahojte kočeny,

píšem po dlhšej dobe, nakoľko mi nešlo prihlásiť sa pod svojím kontom, ale podstivo som čítala vaše príspevky.

Dneska som bola konečne na predoperačných vyšetreniach a budúci týždeň vo štvrtok ideme s Dr. Paliatkom na to. Už sa brutal teším na ten pocit, keď sa zobudím s prskami.
Chcem sa opýtať, po akej dobe ste mohli šoférovať po opke?
Vďaka za info :) Pekný deň

cuculka

barbora10

ahoj vsimla som si ze si mala babo.. prska sa ti nejako zmenili? kolko si mala po ope babo?:) bola si potom na reopke?

Jessie

Ahojte,

Mate niektora z Vas skusenosti so zvacsenim s vlastnym tukom? Ak ano, kde ste si to dali robit, ci ste boli spokojne a ako casto treba doplnat tuk.
Poslala som foto do galerky, chcem sa pozret ako ste to mali pred a ako to mate po.
Jasne, ze zvazujem aj silikony, len rozmyslam o oboch moznostiach.

Dakujem

Jessie

katus1

monci666
Neboj niesi jedina, ktora zo zahranicia pride na sk koly prsiam :-) JA som to tiez tak riesila, je to dost komplikovane ale ked si to vsetko naplanujes tak sa to da.JA som mala mat konzultaciu a opku hned v jednom tyzdni.V den kedy som mala mat konzultaciu som mala na rano vybavene predoperacne vysetrenia a sono prsníkov som si poriesila uz ked som bola doma pred dvomi mesiacmi.Len zalezi ze ci mas uz aj termín na opku, lebo vacsinou skoro vsade su tie termíny rezervovane dopredu uz polroka.JA som nakoniec moj termín musela zrusit :-( ale verím ze buduci rok to poriesim.Drzim palce

matway

Áno viem, nemám tu pripisovať ak to, alebo ono...iba sa opýtam, ,,myslíte, že po tom muži túžia"? Nie, netúžia...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk