Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

viktoria21 v pohode mu volaj, mne tiež neodpisoval ale mobil mi zdvihol.ja už idem zajtra ráno na ôsmu ráno. bojíííím

Matulka23

bibi13

nevidela, len z vrchu :/ jej, ja mu poviem nech mi donesie nejaké zrkadlo :D nemôžeš ešte rozopínať skafáč ?
kurňa, že týždeň, ja som sa tešila, že ako prídem tak sa hneď celá konečne osprším :)

barboraF

Bianka77
Ahoj :-) tak ak to bude tak ako pisete tak ja v tom strese aj zabudnem na co som tam prisla :-DD Ty este len cakas na opku,ze? Neviem zda sa mi ze aj ty chces 2v1, neni som si ista.

samsara

Ahojte,v pondelok idem na operáciu prsníkov,na zmenšenie a modeláciu prsníkov na kliniku Posonium k Dr.Fábrymu v Ba,boli ste niekto u neho a ako ste spokojné? Trochu mám strach,ako budú prsia vyzerať po operácii,lebo si nedávam silikony,či budú pekné ,pevné,okrúhle,ako pri silikonových prsiach,alebo ani zdaleka nie.
Chcem sa opýtať.či bývajú po operácii velké bolesti a kolko asi trvajú a aké lieky na tlmenie bolesti ste si dávali,kedy Vás po operácii prepustili domov,lebo mne bolo povedané,že 3 hodiny po operácii ma pustia domov,nie je to nejako skoro,alebo sa nemusím obávať ? Vy ste to mali ako?
Ďakujem !

bianka77

barboraF

ja som aj mala nacitane,aj pripravene, co sa chcem spytat....ale je fakt pohodak,kecali sme....o inom ako pise Elissa ,tak som polovicu zabudla :)

bibi13

Viktoria21

Prsia vyzeraju suuuupeeer.. aj ta jazva.. len teda, aby sa dobre zahojila.. ja mam pod svalom, 360, vkladane cez dvorce a mam aj upravu.. konzultacku som mala len jednu, pred operaciou ma poriadne premeral a kreslil dost dlho, lebo ja som mala jeden prsnik polozeny vyssie ci co to.. a ty si mu ohladom coho pisala? Dalsej konzultacii? Ked nieco potrebujes surne, radsej mu zavolaj.. a nestresuuuj, je fakt pohodak.. ako nehodi sa ti k noham, ked ta uvidi alebo nieco podbne ;), ale taky flegmos, profesional..;)

bibi13

Matulka

Tak kontrola za mnou.. vsetko vyzera super, aj ceculeeee..;).. len som si ich teda videla len z hora..;).. vsetko mi poodlepoval, to bolo neprijemne, ble, zalepil zase bradavky, o tyzden na kontrolu, bez skafaca ani tuk.. osprchovat cela sa budem moct asi az na dalsi tyzden.. dam foto v skafaci..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk