Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bpetra74

Ahojte baby, som tu prvy krat, je niektora z vas ochotna dat mi blizsie info z vlastnych skusenosti po modelacii prsnikov? vdaka :-)

MirusQa555

Susy1982 dakujem.Uz som aj tak rozmyslala ze pojdem k nemu.A pristup personalu je aky,sestricky a tak,leb o ja mam len zle skuseenosti vseobene.Uz len prekonat strach a ide sa na to.A ked budem chciet prist na konzultaciu tiez musim cakat alebo ma objedna hned.A ako dlho sa potom caka na samotny zakrok??

menndy

bianka77
no vsak ja tiez si myslim ze to nebudu nejak riesit.. lebo v papieroch mam mesiac pred opkou vysadit antiku a logicky je dost pravdepodobne ze dojdu tak okolo opky:) ale bude to hadam ok.:) a nedostanem.:)

BarboraF
no zaklad.. tak nieco tam je ale nie moc..:) este som ani deticky nemala.. takze uvidime co sa tam nacaruje... som zvedava aku velkost budem mat po opke:)

Susy1982

Mirusqa 555
ja som bola u dr.Svehlika a z fora aj Jajka555,vsetko super,pristup,cena 1900 eur.aj vysledok vid .galeria...Je velmi precizny a da si dost zalezat na svojej praci na tom aby vsetko bolo co najlepsie ...

16kristina02

ahojte, tak mam konzultaciu u MUDR. Racza za sebou, opku budem mať 24.9.2013, navrhol mi implantaty vkladať cez dvorce, lebo mam aj rozdielnu vyšku dvorcov, čiže bude aj korekcia dvorcov, mam aj rozdielne velke prsniky takže bude jeden 380ml a druhý bude 430ml, ak sa mu to bude dať cez dvorce ak nie tak 330ml a druhý 380ml. povedala som mu že radšej by som bola pre tie väčšie :-) budem to mať pod svalom.

bianka77

menndy

no som zvedava aj na foto:)
No neviem ...mne sestricka povedala ze napr.norethisteron,ale to je v podstate tiez hormon....
Ale baby tu isli na operaciu aj s menstruaciou.Myslim ze matik8. Pocas menstruacie nechcu operovat, lebo je väcsi sklon ku krvacaniu.Ale zasa si predstav ,ze neviem kolko cakas a potom pre menzes by ta odsunuli???....a asi to preto aj tak beru a podla mna neriesia.