Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

bianka77

urcite sku cez ne, ony su zlate a urcite ti poradia...mne ked nedvihli viackrat tak zavolali, tak skusaj tam :)

Titten

BarboraF,

ano mozem sprchovat, ale nie horucou vodou ani horuci kupel. Skafac este 5tyzdnov musim nosit. Vcera som bola tyzden po opke.

o 2-3 tyzdne na kontrolu tak uvidim ako skafac bude treba. Zatial mi nevadi

barboraF

Elissa
Neviem ci tam nenabehnem so zoznamom:-D Forum je super,vsetko to tu citam,clovek sa dozvie vela veci a baby su strasne ochotne :-)

bianka77

Luca123

ved to...mas uplnu pravdu...preto som sa aj pytala ci nemas mail.Uz to, ze davaju jeho t.c. je dost nestandardne...Samozrejme, ze by som nevolala,max.som zvazovala sms,tak teda ani to nie....je to ozaj hovadina.
Skusim to cez tie sestricky....

Elissa

BarboraF

Pohodka :-))) Ja som tiez neuveritelna stresacka, ale konzultacia je len prijemny rozhovor. My sme sa s doktorom tak zakecali, ze som sa tiez zabudla popytat na par veci ako je napr. profil, no to mi tu na fore kocky ukazali link na Stranku ES a tam som si to pozrela. Som rada, ze som objavila toto forum este pred opkou.

BritneyBitch

menndy

Mozes pokojne uzit jox alebo tantum verde. Vecer prdd operáciou som si striekla jox, tiez ma bolelo hrdlo. Vsetko dobre dopadne, neboj.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk