Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Luca123

to t.c. mam aj ja,ale mam aj mobil na dr.tak ale neviem, ci ho mam takto po telefone otravovat...........,aj ked na co mi ho potom ta sestricka dala :)
Ale pockam nejake 2 dni a skusim :)

bianka77

Matik8

No 19.10 je praveze sobota....ale mne sa zda tiez 8 dost,tak ale ked to Elissa videla...asi to tak bude...ale to ma potom tak na cely den....
A ako je to s tym poradim? Lebo mne kazali prist rano na 8h.,od 24h.nic nejest,nepit... v papieroch mam op.o 9h. Myslis, ze to mozu zmenit?

Elissa

tebe na aku hodinu kazali prist?

bibi13

Titten

Ja som tiez rozmyslala, ze ju vyuzijem aspon na beh.. do posilky ci zumbu nebude dobra, lebo tie ramienka mam hrube a dost pri krku a to neschovam, ale na ten beh bude asi fajn..

matik8

Kosta

Jaaaj no ja idem tiez na svadbu a vychadzalo mi to par dni pred nou, a volala som a sestricka ma posunula teda a vychadzalo mi to tiez 3 tyzdne no ba by mi tu pisali niektore ze v pohode, aj jedna kokca ze bola na oslave a ze zvladla az do rana. Ale akoze tiez som sa bala tak si tu nakoniec milatka4 so mnou vymenila termin o mesiac a takze ja uz sa nicoho nebojim...zalezi od toho ako sa budes citit, ale tiez je pravda ze to je malo 3 tyzdne na riadnu zabavu :-/

kosta123

matik8
Nie ja :D ale ideme na svadbu,dobrej kamoške a akosi sa mi to celé dosiera,,,,dátumovo,,,a asi sa mi bude dat ist na OPKU len 3t pred jej svadbou,no tancovat by som asi netancovala,,to by bolo asi riziko,,,ale ak by som nešla v auguste tak až za 9m,,,,,ked príde muž z misie,,,,a to ma asi roztrhááááá :/

matik8

Kosta123

Ahoj, po 3 tyzdnoch mozes dat normalnu podprdu takze obliecť sa dá, a myslim ze by sa dalo aj zabavat atd po troch tyzdnoch. Zalezi ako sa citis. Ides na svadbu ci ty sa vydavas?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk