Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

bianka 77

Ja nemam ani mail ja vzdy volam len na toto cislo do ordinacie a vzdy ma zdvihnu alebo zavolaju spat: 0948 099 133

bianka77

All

mne asi pere...ale nebudu 305ml na ten moj,aj ked maly,ale predsa nejaky zaklad velke?
Mne fakt sibe...to do oktobra este cim prejdem...najskor sa mi zdali male...teraz zasa velke.....uf :(

bianka77

Elissa

ja som druhu zvazovala len preto, ze ci sa nic nezmenilo....kvôli tomu, ze v septembri to bude akurat pol roka od dojcenia.Ked som bola na konzultacii Na konzultacii to bol cca len mesiac. A teraz som sa rozhodla, ze by som si dala spravit aj ten nos....teda, ze drahy aj to zaplati,co uz ma chudak robit :D
Len neviem ci to pojde..ked uz nas je 8 ci kolko...
Pisala som mail...len neviem ci mi odpise.

Matik8 Luca123 alebo ostane baby od Cervena..mate aj iny mail ako je na oficialnej stranke? Alebo myslite, ze mu mozem napisat sms?
Dik

16kristina02

Matulka23

aha tak to je super, ja by som chcela ist na opku niekedy v druhej polovici septembra, lebo neviem či je moc dobre ist cez leto... ?

Matulka23

16kristina02

ja som bola prvý krát na konzultačke pred rokom a pol dal mi hneď termín len musela som ho zrušiť kvôli prac.ceste potom som sa objednala na ďalšiu konzultačku teraz v apríli a tiež mi hneď dal na konzultácií termín opky, ak som chcela a za mesiac som išla na to :)

Matulka23

bibi13

áno, aj mne to zakázal, ale čo si píšem súkromné správy s babami tak mi písali, že ako som to vydržala nepozreť sa, že aj im to zakázali, ale že na sekudnu sa pozreli :) ja sa bojím radšej s tým nič nerobím, ale už sa blbo cítim tiež mám pocit, že sa mi to odlepuje hlavne na tom ľavom prsníku čo ma bolí je to nepríjemné ....
tak napíš potom zajtra čo a ako :) ja v stredu už sa teším :)

16kristina02

Matulka23

bola si iba na jednej konzultačke a hned ste dohodli termin opky? kolko po konzultačke ti dal opku? diky :-)

16kristina02

Matulka23

ano idem knemu, v stredu idem na kozultačku o 16:00. to si ma potešila že vstrebatelne. super potom daj foto :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk