Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Elissa
Neviem ci tam nenabehnem so zoznamom:-D Forum je super,vsetko to tu citam,clovek sa dozvie vela veci a baby su strasne ochotne :-)

bianka77

Luca123

ved to...mas uplnu pravdu...preto som sa aj pytala ci nemas mail.Uz to, ze davaju jeho t.c. je dost nestandardne...Samozrejme, ze by som nevolala,max.som zvazovala sms,tak teda ani to nie....je to ozaj hovadina.
Skusim to cez tie sestricky....

Elissa

BarboraF

Pohodka :-))) Ja som tiez neuveritelna stresacka, ale konzultacia je len prijemny rozhovor. My sme sa s doktorom tak zakecali, ze som sa tiez zabudla popytat na par veci ako je napr. profil, no to mi tu na fore kocky ukazali link na Stranku ES a tam som si to pozrela. Som rada, ze som objavila toto forum este pred opkou.

BritneyBitch

menndy

Mozes pokojne uzit jox alebo tantum verde. Vecer prdd operáciou som si striekla jox, tiez ma bolelo hrdlo. Vsetko dobre dopadne, neboj.

menndy

All

kocky tak o tyzden mam opku, len nejak mi to zdravie kolise.:( chcem sa spytat mozem neviete ci mozem pouzivat spreje na hrdlo ako je jox alebo tantum verde? pevne dufam ze do tyzdna to nejak este vyliecim..:(

Dakujeeeem

viktoria21

vanes A ked ti neodpisal na emaily nezavolala si mu?ohladom menstruacie som sa pytala uz aj sestricky v interkliniku ked som jej posielala este zmluvy vravela ked je uz slaba menstruacia ze sa to da.ale ja som bola na vyvolavacke v piatok u gynekologa.pichol mi injekciu,baby dali ste si to robit aj niektora z vas?lebo ja mam posledne dva mesiace trochu nepravidelny cyklus a stale cakam na prichod menstruacie.cakam ju dnes alebo zajtra tak podaj by to bolo ok lebo ut buduci pondelok je obka.vanes real som nevidela jeho pracu ale baby co tu pisu na fore bibi13 a didi10 ak sa nemylim obe boli u hederu a su spokojne co citam.tak nebojj dufajme ze nam to obom dobre dopadne ;-) ;-)

viktoria21

bibi13 A davala si si ich robit pod sval a akym rezom cez co?pred obkou ta este premera ze?No ja som Hederovi pisala email stale sa mi neozval neviem ci mu mam zavolat este,lebo konzultaciu si uz k nemu nestiham dat do operacie a mala som len jednu.boze mna to caka 3.6.2013 o necely tyzden ach.u hederu si bola na kolkych konzultackach?a celkovo si s prsiami spokojna?;-) :-)

barboraF

Elissa
Dakujem, neboj sa to ja budem este otravovat pred konzultackou:-D budem potrebovat rady co sa mam pytat a tak aby som na nic nezavudla :-) lebo ja som stresak :-) aj ja ti drzim palce;-)

16kristina02

syner

presne to som sa aj ja chcela bab spýtať že na čo nemam zabudnuť sa popýtať, ja idem na konzultačku zajtra a už teraz som v strese :-D