Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Matulka

Mne aj tak zakazal povolovat, tak s tym nerobim nic..;) niee, nenakukala som, bojim sa.. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava, co bude robit.. aspon nejaky leukoplast by mohol dat dole, lebo sa mi dole odlepuju a mam tam bordel, ale nechcem si to namacat, aby som si nenamocila tie leukoplasty.. zajtra dam vediet co a ako..;)

Matulka23

16kristina02

áno, vstrebatelné, v stredu idem na kontrolu tak pofotím a vložím do galerky :)
ideš k nemu?

Matulka23

bibi13

ja mám podprdu na suchý zips na ramenách mám tam ešte rezervu,
Bibi, aj si si rozopla podprdu na sekundu a kukla si sa na ne? :)
kedy ideš na kontrolu zajtra?

barboraF

Elissa
A ake implantaty ides dat? Ja len dufam ze mi nebude prsia aj modelovat, mam uz dcerku a po kojeni su hrozne, dost sa na nich podpisalo aj to ze som za kratku dobu strasne schudla. Mavala som vzdy 4ky prsia a teraz len take dvojky ovisnute,strach a hruza.Chcem ale vacsie ako som mala;-)

vikusik99

silvia2903
ahoj...no, ano uz som po...nejak, ma zacalo boliet prave prso...ale, da sa to zvladnut..dufam, ze bude vsetko ok:)...som velmi spokojna...bolesti, som skoro vobec nemaala, len super pocit po prebudeni:)..mam 360ml okruhle nagor....a ty, sa mas ako?Vsetko je ok?Ako, si uzivas krasne prsicka?:)Kedy po operacii si sa citila uplne ok?

menndy

dakujem za rady, no bola som u doktorky a dala mi nejake len sa bojim aby neobsahovali nieco co mame zakazane.. ale tak asi vie co mi dala

menndy

ahojte kocky,
nabuduci tyzden idem na opku 2v1 no nejak sa mi zda ze budem chora..:( poradte mi nieco co by mi pomohlo..:( dakujem

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk