Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

ženušky,
vo štvrtok mám operáciu a tak ma napadlo, že či pri operácií treba dať dole náušnice, piercingy a tak, lebo mám v pupku aj v jazyku.
Vďaka za rady :)

mulatka

Sandritta-a klesa mi dole da sa to neako nadvihnut urobi sa asimetria aj bradavku mam nizsie a doktor mi nedviha a ani na sms nereaguje

tomasova

ahoj zajacik,,,prepac ale zmenilo sa heslo v nasej galerke???strasne dlho som tu nebola a nejako sa tam neviem dostat tak sa pre istotu informujem...dakuuujeemmmm

linn555

Baby prosim vas po akej dobe ste sa isli kupat? Ja som o dva dni presny mesiac po opke..nic ma neboli,cez den nosim normalnu podprdu.. samozrejme nie plavat ale len tak do bazena oddychovat.. myslite ze to mozem na nejake 2 hodinky?

Sandritta

mulatka,
Je to uplne normalne. Si este kratko po opke, ja som tiez to mensie prsko mala viacej opuchnute a bolelo ma stale. Mne odpuchli az tak po 2 az 3 mesiacoch. A formuju sa do pol roka, tie prve 3 mesiace ale najviac.

mulatka

babenky som mesiac a pol po opke a jeden prsnik mam vacsi a to tam mam mensi silikon je to este normalnea mam ho aj klesli da sa to este vyformovat do 3 ,esiacov

henka88

a ešte baby, viete niečo o masážach prsníkoch? ja som čítala, že proti kapsulárnej sa dá predchádzať aj pravidelnými masážami prsníkov, ale teda neviem, ako sa to má masírovať. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk