Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

kosta123,
ja som sa rozhodla pre Červeňa, lebo ho na všetkých fórach opisujú ako poloboha: ) a cena tiež vraj v pohode, tak uvidím. Len rozmýšľam, či mám ísť na konzultačku ešte aj niekam inam. Pod sval budeš dávať? Niekde som čítala že anatomy pod sval nejdú, ale neviem čo je na tom pravda. Ja by som chcela pod sval a rez pod pazuchou.

BritneyBitch

Solnicka1

S panom doktorom Cervenom budes urcite spokojna, dievcata si ho velmi chvalia.

Mas predstavu, ake prsia by si chcela?

kosta123

solnicka1 - bola som na 2.konzultačkách Puchov-Dr.Očenáš.....2.980 anatom.ariony 450ml

a v Pieštanoch Dr.Siska......2.200 max. anatomické 450-500
Dosť rozhodla aj cena a prístup.

solnicka1

Kosta123,
bola si na viacerých konzultáciách?
Myslím u viacerých doktorov?
Ja idem 14.8. ešte len na konzultáciu k Červeňovi BB, pýtala som sa tu na nejaké veci, ale zatiaľ si mi iba ty odpovedala, tak sa teším, že aspoň s niekým môžem o tom písať. Na základe čoho si si vybrala Dr. Sisku?

kosta123

Čaute kočky,ako?? dlho som tu nebola,,,to zas dokiaš dočíííítam :D :D
Mám nervy,muž ide asi v septembri na misiu/vojak/ a ja som mala íst v oktobry na OPKU,,teraz sa mi v ten termím nedá,,,tak so musím dat na august,len chceme ist aj na dovolenku a aj na svadbu ideme :( nedá sa mi to nejako skombinovať,,,,šlak ma trafííí a v lete sa pariť v podprde ,to musí byť hroznééé.

Matulka23

bibi13
páčili, ale nestihla si zmačknúť :) smiala som sa aj, keď bolelo :)

mne doktor ako ma prepúštal vymenil podprdu a tá sa dá povoliť na ramenách, pleť mi tiež strašne mastnie 5x denne si ju pretieram odlič. vodou a pred chvíľkou ma priateľ osprchoval cítim sa ako vymenená zajtra mi mamina umyje hlavu je kaderníčka tak v tomto smere je to ok :)

bibi13

Matulka

;)))))) a pacilo sa babke???
Mna tiez hneva lave prso.. zo spodu ma tam nieco dost tlaci.. uz prestalo, ale teraz zacalo zase..;(
Zdviha ma mi uz v pohode.. rano teda nie, ale pocas dna hej.. a strasne ma tlaci skafac na ramenach..

Titten

Aj ja som ako tehotna.. a neskutocnuu mastnu plet mam.. fuj..

Manzel mi umyl teraz hlavu.. to je uuuulava..;)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk