Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

Matulka23

bola si iba na jednej konzultačke a hned ste dohodli termin opky? kolko po konzultačke ti dal opku? diky :-)

16kristina02

Matulka23

ano idem knemu, v stredu idem na kozultačku o 16:00. to si ma potešila že vstrebatelne. super potom daj foto :-)

bibi13

Menndy

Paralen som si davala, kloktala slanu vodu, aj nosom (fuuuuuj) a stodal.. do poslednej chvilky som myslela, ze nejdem na opku.. ;)

bibi13

Matulka

Mne aj tak zakazal povolovat, tak s tym nerobim nic..;) niee, nenakukala som, bojim sa.. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava, co bude robit.. aspon nejaky leukoplast by mohol dat dole, lebo sa mi dole odlepuju a mam tam bordel, ale nechcem si to namacat, aby som si nenamocila tie leukoplasty.. zajtra dam vediet co a ako..;)

Matulka23

16kristina02

áno, vstrebatelné, v stredu idem na kontrolu tak pofotím a vložím do galerky :)
ideš k nemu?

Matulka23

bibi13

ja mám podprdu na suchý zips na ramenách mám tam ešte rezervu,
Bibi, aj si si rozopla podprdu na sekundu a kukla si sa na ne? :)
kedy ideš na kontrolu zajtra?

barboraF

Elissa
A ake implantaty ides dat? Ja len dufam ze mi nebude prsia aj modelovat, mam uz dcerku a po kojeni su hrozne, dost sa na nich podpisalo aj to ze som za kratku dobu strasne schudla. Mavala som vzdy 4ky prsia a teraz len take dvojky ovisnute,strach a hruza.Chcem ale vacsie ako som mala;-)

vikusik99

silvia2903
ahoj...no, ano uz som po...nejak, ma zacalo boliet prave prso...ale, da sa to zvladnut..dufam, ze bude vsetko ok:)...som velmi spokojna...bolesti, som skoro vobec nemaala, len super pocit po prebudeni:)..mam 360ml okruhle nagor....a ty, sa mas ako?Vsetko je ok?Ako, si uzivas krasne prsicka?:)Kedy po operacii si sa citila uplne ok?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk