Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Allice

Nena1

Ďakujem a strááášne sa teším, lebo sú krásne a už sa neviem dočkať obdobia s normálnou podprdkou, resp. bez a letných topíkov... :) Ja mám 325 ml Mentor okrúhle

bibi13

Ďakujem a bol to taký super pocit, že sa preberieš a uvidíš také pevné krásne prsia na svojej hrudi, že sa mi chcelo až vyskočiť, len som nemohla :D

All

Inak baby, ktoré nad tým len uvažujete, vrele odporúčam, tie bolesti vobec nie sú také strašné, ja som dnes štvrtý deň po operácii, som bez liekov od bolesti a úplná pohodička. Akurát som nevyspatá, pretože na chrbte mi naozaj nepasuje spať a zaspávanie je nekonečno, ale za ten pocit to skutočne stojí. Keby som vedela, idem do toho už skôr. Pritom som zo svojich pôvodných pŕs nikdy nemala nejaký veľký komplex, pretože dnešné kvalitné podprdy robia divy, ale s týmito novými sa mi začína nový život.:)

barboraF

Elissa
Ahoj...dakujem,ja som vdacna za kazdu informaciu..tak mne dala sestricka termin az na 17.1. ale potom mi jedna kocka posunula svoj termin a idem 17.10. uz sa tesim :-) ja chcem nos aj prsia naraz,uvidim ci mi doktor povie :-) ty mas kedy operaciu?

solnicka1

No tak ja som sama zvedava co mi povie, pretoze co pozeram a citam tak silikony si davaju vacsinou chude baby a to ja velmi niesom, aj ked som za posledne 2 roky dost schudla. A este k tomu mam dost velke dvorce tak neviem ako by to vyzeralo a zmensovat bradavky nechcem.

Elissa

barboraF

ahoj, tusim si to bola ty, co si sa ma pytala na priebeh konzultacie u dr. Cervena. Ked som prisla na kliniku, zaregistrovali ma na informaciach, sestricka ma poslala na zaplatenie konzultacie do vedlajsej budovy do bufetu a nasledoval priamo rozhovor s doktorom. Upozornil ma na rizika, pytala som sa vela veci, na vsetko velmi ochotne odpovedal, potom prislo na rad predbezne skusanie implosov a premeranie obvodu pod prsiami a cez prsia. Bola som vnutri asi tristvrte hodinku - hodinku. Uplna pohodka :-))) Drzim Ti palce, kedy mas termin?

bianka77

ja som bola na prvej konzultacii u Cervena, predtym som bola v BA u dr. Trsku. Asi priblizne pred rokom a pol. Neviem ako to je s konzultaciami, nepostrehla som, ze by daval Cerven dve konzulky. Hned som si u sestricky zaistila termin opky, o dalsej konzultacii nebola rec. Ty sa chystas este na jednu tesne pred opkou? Ono to nie je zly napad, potvrdit si velkosti implantatov:-) Ja som s volbou velkosti aj typu spokojna, aj ked som obcas rozmyslala nad gulatymi. Ale nakolko mi doktor vysvetlil, ze krajsi efekt na mojej hrudi urobia anatomy, tak nevymyslam :-) Pevne mu doverujem:-) Mozno do nasho terminu opky sa tu este objavia nejake koceny, co pojdu s nami. :-)))

Silvia2903

vikusik99
tak už máš po, no ako boli bolesti,alebo nie? A čo sa týka otvorenia podprsenky, tak aj v chirmede mi ju odopli na hodinu a aj doma dovolil kľudne odopnúť, asi aj tebe, len tu čítaš tie inštrukcie, ktoré dostali iné od doktorov, tak sa bojíš a zbytočne...Kľudne uvolni a hlavne pošli foto. Ináč aké ti dal? A si spokojná?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk