Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Titten

Prve dni po opke som mala zápchu. Upravilo sa to hned, ako som nasadila probiotika. Skus tie, pripadne probioticke jogurty.

solnicka1

A ešte som sa chcela opýtať, či sa aj na samotný zákrok čaká u Dr. Červeňa tak dlho, ako na konzultáciu.
Ako dlho po konzultácii ste sa dostali na opku?
Neviem sa už dočkať, konzultáciu mám 14.8.

Titten

baby,

ja mam otazku na vsetky po opke. Ste tu viacere spominali nafuknute brucho, ale to ste mali tesne stavy po opke ze?
Lebo mne po opke este brucho vyzeralo v pohode, akurat som velmi slabo jedla, ale potom odrazu zacal aj problem so stolicou trochu, asi kedze sa menej hybem a brucho mam obrovske ako tehotna. Nechapem, co toto je, ved zas netlacim do seba nejak viac. Mali ste niekto taky problem? Dufam, ze sa to upravi coskoro

Titten

vikusik99,

mne by mali stehy vybrat v utorok, ale tak neviem, ved doktor to skontroluje, ak by este nedaju sa vybrat, tak nevyberie, vravel, ze kazdopadne ma chce vidiet o tyzden po opke
Ja som skafac nerozopla ani nepovolovala, aj ked vcera vecer pocit jak pre exploziou. Nazizala som len cez vystrih

bibi13

Vikusik99

Mne doktor zakal rozopinat.. tak nerozopinam.. vcera a dnes ma strasne tlacil na lavom prsku dole bud skafac alebo implos.. som trochu dostala strach, ale teraz v pohode uz..

Matulka

Ako sa citis??

vikusik99

kocky, vy ste si vobec ten skafac ani nerozopli, az do vybratia stehov?pretoze, mne na klinike povedali, ze uvolnit si ho mozem ked ma bude tlacit...tak, asi dvakrat som ho mala takto rozopnuty...a zapla som si ho bud silnejsie alebo slabsie...snad, to nevadi?!To bola otazka jednej minuty.

vikusik99

titten
ja idem v stredu na kontrolu, ale neviem ci mi budu vyberat uz stehy?Bola by som rada..aby som sa mohla osprchovat.

Matulka23

16kristina02

áno, ale inak všetko v poriadku som spokojná, sestričky úplne zlaté aj doktor ako nezazlievam mu tom som rada, že mám po, že som to prežila :) a dobre to znášam :)

solnicka1

Ahojte, prosím vás poradíte mi niekto, som objednaná na konzultáciu k Dr. Červeňovi ohľadom augmentácie a rada by som si pozrela nejaké vaše fotky pred a po v galérkach, ale neviem sa do nich dostať...: (

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk