Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

Kosta123,
bola si na viacerých konzultáciách?
Myslím u viacerých doktorov?
Ja idem 14.8. ešte len na konzultáciu k Červeňovi BB, pýtala som sa tu na nejaké veci, ale zatiaľ si mi iba ty odpovedala, tak sa teším, že aspoň s niekým môžem o tom písať. Na základe čoho si si vybrala Dr. Sisku?

kosta123

Čaute kočky,ako?? dlho som tu nebola,,,to zas dokiaš dočíííítam :D :D
Mám nervy,muž ide asi v septembri na misiu/vojak/ a ja som mala íst v oktobry na OPKU,,teraz sa mi v ten termím nedá,,,tak so musím dat na august,len chceme ist aj na dovolenku a aj na svadbu ideme :( nedá sa mi to nejako skombinovať,,,,šlak ma trafííí a v lete sa pariť v podprde ,to musí byť hroznééé.

Matulka23

bibi13
páčili, ale nestihla si zmačknúť :) smiala som sa aj, keď bolelo :)

mne doktor ako ma prepúštal vymenil podprdu a tá sa dá povoliť na ramenách, pleť mi tiež strašne mastnie 5x denne si ju pretieram odlič. vodou a pred chvíľkou ma priateľ osprchoval cítim sa ako vymenená zajtra mi mamina umyje hlavu je kaderníčka tak v tomto smere je to ok :)

bibi13

Matulka

;)))))) a pacilo sa babke???
Mna tiez hneva lave prso.. zo spodu ma tam nieco dost tlaci.. uz prestalo, ale teraz zacalo zase..;(
Zdviha ma mi uz v pohode.. rano teda nie, ale pocas dna hej.. a strasne ma tlaci skafac na ramenach..

Titten

Aj ja som ako tehotna.. a neskutocnuu mastnu plet mam.. fuj..

Manzel mi umyl teraz hlavu.. to je uuuulava..;)))

Matulka23

bibi13

je mi o niečo lepšie, noci a rána sú dobré, po obede mám taký kritický čas, pravý prsník v pohode, ľavý ma bolí cítim ako napnem sval bolesť a tam kde je rez ma to ťahá a štípe, keď sa postavím.... no a samozrejme, keď sa postavím mám pocit, že mi upadnú pridržiavam si stále ľavý prsník :)
dnes ma prišla babka (75r.)pozrieť a hovorí mi, že aké krásne a tak ma schmatla nestačila som ani reagovať našťastie to bolo pravé prso, zakričala som tak sa ľakla :) že si to chcela omakať a stisknúť-moje nervy :D

ty ako?

BritneyBitch

Titten

Prve dni po opke som mala zápchu. Upravilo sa to hned, ako som nasadila probiotika. Skus tie, pripadne probioticke jogurty.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk