Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

angie77
nie nemám to tam napísané :)nemám ani bločik, že som platila...lebo som platila ráno v deň opky a tá čo to má na starosti tam ešte nebola tak to dala sestrička na recepciu po operácií som sa spýtala sestričky či je všetko v poriadku s peniažkami a ona mi povedala, že nevie už tam bola druhá, že asi áno inak by ma neoprerovali :) potom som si na to už ani nezmyslela kvôli bolesti, musím sa spýtať teraz v stredu, keď pôjdem na kontrolu či m í dajú nejaký doklad lebo som to platila v hotovosti

lluciaa1211

Mne vybral stehy na 15 den. A skafander som si skoro kazdy den davala dole, dovolil mi nachvilu. Aj prat som si ho musela lebo mi pretiekol krvou čo mi tiekla este 2dni z drenov. Len umyvat som si to nemohla kym bolo šitie, ale teraz sa v pohode umyvam. Jazvy mam velmi pekne, tenucke, myslim ze mi ich ani nebude vidiet casom.
Len neviem aku si mam kupit podprdu, kupila som si jednu 80D v HM a tlači ma. Najradsej by som bola v skafandri cely den. Vlasne aj som, len 2-3hodinky ked niekam idem tak si ho dam dole.

Titten

Smejo251,

myslim ze kazda tu na fore od lekarov mala podobne pokyny, ze do stehov skafac ani nechytat a nerozopinat. Tvoja znama u koho bola? Nevies?

smejo251

Baby mojej znamej povedala lekarka ze si ma na druhy den vsetko odlepit osprchovat a potom osusit a vydezinfikovat a zalepit naspat.ma rez pod prsiami.
Mne moja lekarka sprchu povolila az po vybrati stehov na 14 den.

Titten

BritneyBitch,

ja mam pod sval vkladane tie vlasy sa mi uz daju umyt aj ucesem a vyfenujem sa, skor mam tlaky zboku na hrudniku od pazuch dole, cize aj do rukavov sa mi horsie oblieka. Skor dam ruky v pohode hore ako trochu za seba.

ja nemam rano nejako inak opuchnute prsia ani tlaky. Rano len chrbat z lezania citim, prsia su dost v pohode, ale aescin uzivam na opuchy

BritneyBitch

Titten

Mne ich budu vyberat najskor po dvoch tyzdnoch od operacie.
To si ina frajerka, ze si uz sama umyvas vlasy!! Ty mas tiez vkladane pod sval, ze?
Citis este vobec nieco na hrudniku? Tlaky a podobne? Rano Ti prsia nepuchnu?

16kristina02

ahojte.

baby moja kamoška bola na opke pred mesiacom a ona mala stehy vstrebatelne, to podla čoho sa davaju klasicke čo sa vyberaju a take vstrebatelne, ja som asi šiši ale po poslednej laparoskopii čo mi robili v novembri sa tak bojim stehou jak nikdy, tak mi to zašili že mi doktorka nevedela stehy pod chrastami naist, to bolo ina bolesť, fuj až som sa potila :-D

Titten

ja sa sprsim len od pasa dole, pazuchy vytieram vlhcenymi obruskami poriadne, vlasy v predklone umyvam.
V utorok idem na vyber stehov, tak potom bude cela sprcha.

Baby, vam na kolky den vybrali stehy? Ja budem presne 7mi den po opke na vybere stehov. Nemali ste ich niektore aj dlhsie?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk