Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Matik
ďakujem. Ty si mala hneď po opke pekné prsia a sú stále krajšie:).
Titten
bola som vo štvrtok, dnes mi je už oveľa lepšie. Ľavé prso mám opuchnuté ako bombu a ráno keď som vstávala, tak mi v ňom žblnklo. To by malo byť podľa pokynov sestričky v poriadku. Strašne ma tlačí skafáč, najradšej by som ho dala dole, ale vydržím.
Malý sa vkuse pýta na ruky, bez maminky ani na krok, nedovolí nikomu inému aby ho prebalil. Jasne že ho nedvíham, ale ťažké to je vysvetliť 2 ročnému prečo mama zrazu nemôže nič.

lluciaa1211

Vikusik99
Ja som už skoro 3tyzdne po. Sprchovala som sa cela až po vybraní stehov. Ty si písala že si 6dni po? Kedy ideš na kontrolu?

vikusik99

titten
neviem..ja som myslela, ze sa to nemoze..ja som to citala, ale zrejme to pisali tie, co maju rezy v podpazusi a to mi vobec nedoslo:)..niekedy, neviem kde mam hlavu?:)

vikusik99

lluciaa1211
super kocky...ste ma strasne potesili:)...ty sa uz mozes sprchovat..ja som skor myslela nas, ktore este skafac nemozme dat vobec dole a mame stehy:)..ja mam tiez rez pod prsiami..:)..tak, ja idem do sprchy a vystriekam sa poriadne deodorantom:)

matik8

vikusik

jasne pokial mas rez pod prsiami tak si mozes dat deodorant, tie co mame rez pazuchou tak sme nemohli az kym nam nevybrali stehy

arara

nie jaj mam gulate...ty mas kolko ml?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk