Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

16kristina02

ja som bola prvý krát na konzultačke pred rokom a pol dal mi hneď termín len musela som ho zrušiť kvôli prac.ceste potom som sa objednala na ďalšiu konzultačku teraz v apríli a tiež mi hneď dal na konzultácií termín opky, ak som chcela a za mesiac som išla na to :)

Matulka23

bibi13

áno, aj mne to zakázal, ale čo si píšem súkromné správy s babami tak mi písali, že ako som to vydržala nepozreť sa, že aj im to zakázali, ale že na sekudnu sa pozreli :) ja sa bojím radšej s tým nič nerobím, ale už sa blbo cítim tiež mám pocit, že sa mi to odlepuje hlavne na tom ľavom prsníku čo ma bolí je to nepríjemné ....
tak napíš potom zajtra čo a ako :) ja v stredu už sa teším :)

16kristina02

Matulka23

bola si iba na jednej konzultačke a hned ste dohodli termin opky? kolko po konzultačke ti dal opku? diky :-)

16kristina02

Matulka23

ano idem knemu, v stredu idem na kozultačku o 16:00. to si ma potešila že vstrebatelne. super potom daj foto :-)

bibi13

Menndy

Paralen som si davala, kloktala slanu vodu, aj nosom (fuuuuuj) a stodal.. do poslednej chvilky som myslela, ze nejdem na opku.. ;)

bibi13

Matulka

Mne aj tak zakazal povolovat, tak s tym nerobim nic..;) niee, nenakukala som, bojim sa.. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava, co bude robit.. aspon nejaky leukoplast by mohol dat dole, lebo sa mi dole odlepuju a mam tam bordel, ale nechcem si to namacat, aby som si nenamocila tie leukoplasty.. zajtra dam vediet co a ako..;)

Matulka23

16kristina02

áno, vstrebatelné, v stredu idem na kontrolu tak pofotím a vložím do galerky :)
ideš k nemu?

Matulka23

bibi13

ja mám podprdu na suchý zips na ramenách mám tam ešte rezervu,
Bibi, aj si si rozopla podprdu na sekundu a kukla si sa na ne? :)
kedy ideš na kontrolu zajtra?