Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Elissa
Ahoj...dakujem,ja som vdacna za kazdu informaciu..tak mne dala sestricka termin az na 17.1. ale potom mi jedna kocka posunula svoj termin a idem 17.10. uz sa tesim :-) ja chcem nos aj prsia naraz,uvidim ci mi doktor povie :-) ty mas kedy operaciu?

solnicka1

No tak ja som sama zvedava co mi povie, pretoze co pozeram a citam tak silikony si davaju vacsinou chude baby a to ja velmi niesom, aj ked som za posledne 2 roky dost schudla. A este k tomu mam dost velke dvorce tak neviem ako by to vyzeralo a zmensovat bradavky nechcem.

Elissa

barboraF

ahoj, tusim si to bola ty, co si sa ma pytala na priebeh konzultacie u dr. Cervena. Ked som prisla na kliniku, zaregistrovali ma na informaciach, sestricka ma poslala na zaplatenie konzultacie do vedlajsej budovy do bufetu a nasledoval priamo rozhovor s doktorom. Upozornil ma na rizika, pytala som sa vela veci, na vsetko velmi ochotne odpovedal, potom prislo na rad predbezne skusanie implosov a premeranie obvodu pod prsiami a cez prsia. Bola som vnutri asi tristvrte hodinku - hodinku. Uplna pohodka :-))) Drzim Ti palce, kedy mas termin?

bianka77

ja som bola na prvej konzultacii u Cervena, predtym som bola v BA u dr. Trsku. Asi priblizne pred rokom a pol. Neviem ako to je s konzultaciami, nepostrehla som, ze by daval Cerven dve konzulky. Hned som si u sestricky zaistila termin opky, o dalsej konzultacii nebola rec. Ty sa chystas este na jednu tesne pred opkou? Ono to nie je zly napad, potvrdit si velkosti implantatov:-) Ja som s volbou velkosti aj typu spokojna, aj ked som obcas rozmyslala nad gulatymi. Ale nakolko mi doktor vysvetlil, ze krajsi efekt na mojej hrudi urobia anatomy, tak nevymyslam :-) Pevne mu doverujem:-) Mozno do nasho terminu opky sa tu este objavia nejake koceny, co pojdu s nami. :-)))

Silvia2903

vikusik99
tak už máš po, no ako boli bolesti,alebo nie? A čo sa týka otvorenia podprsenky, tak aj v chirmede mi ju odopli na hodinu a aj doma dovolil kľudne odopnúť, asi aj tebe, len tu čítaš tie inštrukcie, ktoré dostali iné od doktorov, tak sa bojíš a zbytočne...Kľudne uvolni a hlavne pošli foto. Ináč aké ti dal? A si spokojná?

vikusik99

titten
bibi13
ja som ten skafac dvakrat uvolnila...a dovolila som aj drahemu nakuknut, nech je stastny:))tak, dufam, ze bude vsetko ok..

Iveta84

Jany7543

Silnooooo drzim paste a ked sa bude dat tak sa ozvi :)))))

Solnicka
Anatomy idu tiez pod sval ale nedavaju ich cez pazuchy aspon co ja viem.