Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

veronika26

Ahojte dievcata..
V utorok mam naplanovanu operaciu a uz teraz sa neviem dockat. Som aj tak troska nervozna kedze v podstate neviem co mam cakat :) tak vas chcem poprosit ktore to uz mate za sebou viete mi napisat co vsetko budem potrebovat so sebou, ake pocity ste mali po prebudeni a tak :) Dakujem

MLDB

Ahojte dievcata som tu nova, som z Ba a chcem si dat urobit prsia, asi som rozhodnuta pre MUDr. Racza.. Mam po dvoch detoch a poslednom kojeni male B-cka a rada by som mala pekne plne prsia.. Chcela by som sa dostat do galerie, uz som poslala aj foto ako vyzeraju moje prsia teraz ale zatial ziadny link mi neprisiel.. Neviete mi poradit co viac mam urobit?

anna.m

baby nemali ste ziadna problemy so stitnou zlazou(zvysena/znizena) pred operaciou? mozu ma operovat ak mam zvacsenu stitnu zlazu? dnes som bola u internistky,zajtra budem mat vysledky.

mimix

baby poslite aj mne fotku pier ja tiez rozmyslamnad tym silno:) je dobre v pezinku ta pallova? cikamsi tomam ist robit poslite mi foto plus klde ste to dali urobit dakujem mmichala.alaxova@gmail.com

dianad

Sandritta,

vpichuje to ihlou, väčšinou len 1 vpich na jedne strane a 1 na druhej. Trocha to bolí ale nič čo by sa nedalo vydržať.. Na umrtvenie ti môže dať krém, ja si ho nedávam, v tom materiáli už je lidokaín.
A cenovo si popozeraj na nete, už si to vôbec nepamätám ale myslím že okolo 170eur 1ml? A opuch trocha je prvý, druhý deň:)

Sandritta

dianad,

Ja som tiez rozmyslala nad zvacsenim pier. Chcem sa opytat, boli to? To Ti vpichuje injekciou? Aj Ti to nejako umrtvi? A mas potom opuchnute pery? A kolko to prosim Ta stoji?
Dakujem za info :)

dianad

cuculka

ja mám, kys. hyal. material teosyal kiss, dávam si 1x rocne doplniť 1ml do hornej pery a som veľmi spokojná:) výsledok je prirodzneý, nakolko ja mám dolnu peru prirodznene plnú, takto sa dorovná rozdiel a vôbec to nevyzerá "kačičkovsky"
ak máš mail pošlem fotku:-)