Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

All
čítam tu niektoré príspevky a čudujem sa... Vy, ktoré máte po opke, ste si museli na klinike pýtať lieky od bolesti? Ja som ich automaticky dostávala každé cca 4-6 hodiny (presne nepamätám) vnútrožilovo, plus antibiotiká. Sestrička bola načasovaná a sama prišla, hodila na stojan flaštičku a už mi to tieklo rovno do žily. Nič som nemusela riešiť. Po operácii som sa prebudila zacievkovaná, takže prvú noc ani na WC som nemusela. Na druhý deň už ano, ale to ma nikto nenútil vstavať z postele a prechádzať sa. Domov som automaticky dostala predpis na Flector a antibiotiká.

bibi13

Titten

Prudke pohyby mam stopnute.. vsetko robim jak slimak tak nejak automaticky..;)) aj v interklinik boli take sestricky, ze dosli nakuknut aj bez zazvonenia.. a jedna vecer chodila kontrolovat ci som aspon na chvilku zaspala..;)

Titten

Ja som mala v euroclinic super sestricku, chodila ma kontrolovat, aj ked som zrovna nezvonila, ozaj mila, dala lieky ked som pytala, rano aj kavu mi spravila. Celkovo personal, doktor aj majitel spokojnost. Uz nech sa dobre zhojim hlavne.
dnes som bola v praci ukoncenie PN odniest, este ze je zima a ja mikinu a bundu, si zatial nikto nevsimol nic, uvidime ked sa otepli

Titten

Bibi13,

hlavne ziadne prudke pohyby, pocitis, pokial ta ruky pustia.

matulka23,

v com ta sklamal doktor?
ved napis, ja som pisala sklamanie z gubu v ulk.

16kristina02

bibi13

to rada počujem ,elbo fakt malo kde su prave sestričky mile :-) a možem sa ťa spýtať kedy si bola na opke a kolko ťa to cele vyšlo? :-)

bibi13

16kristina02

Sestricky su super.. fakt.. a s pani co som bola na izbe sme si pytali tabletku od bolesti a sa na nas smiala, ze paci sa narkomanky..;))))) zlata bola..

bibi13

Titten

Dufam, ze mas pravdu.. ja dnes prsia skoro vobec necitim a aj som si ich hladkala ;) a citlive su.. aj manzel si trosku pohladkal a tie iskry v ociach..;D lekar mi hovoril, ze este dnes mam polihovat a zajtra uz mozem pomalycky nieco robit.. ako ma telo pusti.. do kedy vlastne nemozem vobec zdvihnut ruky? Len informacne..

Matulka

Ja idem na kontrolu v utorok na 10:30..

16kristina02

Matulka23

jejda to ani nehovor, a prosím ťa v akej veci so ostala sklamana???? ked aj dr aj sestričky boli v pohode?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk