Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

titten
lekar tam uz nepracuje je na odvykacke...no mozno aj pri mojej opke na niecom bol ked mu to trvalo 8 hodin co som bola v narkoze...neda sa mi neopakovat to tu zase...si neviete predstavit co to s vami taka dlha narkoza urobi ako keby vas vagon presiel a pracovali tam dvaja dr jeden robil prvu opku a ten druhy robil druhu a plus aj s tym prvym ked uz nevedel co ma robit,uznali si pochybenie ale nevratili mi ani cent a ani za vybratie u Ocenasa 1400eu mi nepreplatili ani cent aj ked mi to do oci povedal a prislubil ze tak urobi

zoja83

titten

zoja83

vikusik
no ano aspon ze Kacmar uz je tam kde ma byt...len par zien na to muselo doplatit aby sa nieco pohlo ..skoda..:(
mna prvy krat operoval Magdo a reopku robil Magdo s Kacmarom...asi tolko k tomu ak budes mat dake otazky napis mi email zoja83@azet.sk

bibi
ano bavili sme sa aj o tom ...o implantatoch..je to na mne dr nema proti tomu nic...len po tych vsetkych operaciach mam strach a som stale na vazkach...ale takto asi nechcem ostat do konca zivota a dr Cerven ma anjelske rucicky tak hadam daco vykuzlime...:)

vikusik99

zoja83
ahoj...mrzi ma, co sa ti stalo a dufam, ze bude uz len dobre..Kedze, som necitala vsetko od zaciatku..zaujima ma, ako tvoje problemy zacali?Ja som 4 dni po opke...a zacinam mat strach...kedze, som bola v chirmede.Ale, myslim, ze teeba operoval Kacmar..a ten je uz na odvykacke..Ja som zatial spokojna, ale to je velmi kratka doba..robit nrjakr zavery.

nadranka

queen

Práveže nie, ako som sa ráno zobudila tak som to začala cítiť.... Tak neviem, napadlo ma či sa niečo nedeje keď ma to pobolieva a ako som včera čítala čo písala vladka (zoja) že jej sa to začalo bolesťami v prsníku, tak som trochu znepokojená z toho.

Allice

Ahojte Kočky, dnes uz deň a prvú noc po opke, ale ťa noc bola hustá, jednak sa mi vôbec nešikuje spat na chrbte, jednak mi večer uz nastúpili poradne bolesti. Teším sa uz domov, poobede po mna príde muž... Inak je to fakt zvláštny pocit, že sa preberiete z narkózy a máte úplne iné cicky... Ja sa na tie moje neviem vynadivat a furt nakukam do skafandra... :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk