Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

mulatka,
Aky overal myslis? Ten skafander pooperacny?
Ja som si po 2 az 3 tyzdnoch objednala este jednu pooperacnu podprdu, uz trochu menej stahovaciu a tu som nosila cez den a v noci ten skafander. Ja uz som v nom totiz cez den nemohla vydrzat, dobre mi to padlo vystriedat.
Inak pozri si siklienka.sk, mas tam vysvetlene ze uz po dvoch tyzdnoch mozes inu podprdu.

anna.m

baby co ste mali oblecene po operacii v nemocnici? viem ze je najlepsie nieco na gombiky ale nic neviem najst. a este-vo vacsine nemocnic sa zostava iba 1 noc,tam kde idem ja chcu aby som bola 2 noci,je to podla vas treba? jedna noc stoji 140€ zato radsej o jeden tyzden zostanem dlhsie doma z roboty.

Sandritta

mulatka,
No opuch moze byt 2 mesiace aj viacej. Mne odpuchli tak po 2 az 3 mesiacoch, neviem presne. A presne ako hovoris, to prsko co som mala predtym mensie sa mi zda ze je este furt trosku vacsie prinajmensom rovnake. No to je zaroven to, co ma od zaciatku bolelo a sem tam ma este boli, tak je mozne ze je tam furt este trochu opuch a to som uz skoro pol roka od opky. Ale niektore baby tiez pisali ze mali velmi dlho opuch...
Takze to sa neboj :)

mulatka

Sandritta-pekny dnik a kolko asi trva opuch kedy budem vediet ze su uz odpuchnute lebo sa mi zda jeden vacsi a to v tom druhom mam vacsi implantat a je mensi :)

Sandritta

mulatka,

Tym ze Ti opadne opuch sa ti zaroven vyrysuju, lebo tym opuchom su akoby nevyformovane. Sice sa ti vyrysuju ale to ti uz neprida na cm, ale to nevadi lebo uz budu krajsie a mat pekny tvar.

mulatka

Sandritta-jej dika a babenky niektore pisali ze aj vystupia viac je to pravda ze budu vyraznejsie alebo len odpuchnu a zmensia sa :)

Sandritta

mulatka,

Este som chcela, ze je to individualne. Myslim, ze mne sa moc nezmenili, len mi tak zhora akoby odpuchli. A napr. ked pozries foto janas86, tak jej sa krasne vytvarovali tie prve mesiace, uplna zmena u nej :)

Sandritta

mulatka,

Tie prve 3 mesiace sa najviac tvaruju a potom este dalsie 3, takze ten prvy pol rok sa menia, potom uz by viac menej mali take ostat. Co sa tyka makosti, tak niektore baby pisali ze im pekne zmakli az tak po roku...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk