Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

henka88,

Ahoj, ja som tiez uz pol roka po, mna len prednedavnom prestalo boliet prave prsko a to ma uz par mesiacov po opke nebolelo. Teraz ma uz asi 2 tyzdne neboli. Ja som sa tu uz aj na to pytala ci je to normalne. Barbora10 co je uz niekolko rokov po mi odpisala ze este taketo pichnutia a mala bolest je ok, pokial to nie je velka bolest a zmena tvaru prsnika je to v pohode. Ja som sa uz potom na tu bolest nezameriavala, nejak som to pustila z hlavy a prestalo zrazu. Ja som vtedy ani podprdy nemohla nosit, vsetko ma tlacilo a bolelo. Neviem cim to je, chvilu som myslela ci to aj nie je aj z bolesti chrbta...
Tak sa neboj ;)

henka88

ahojte dievčatá,

som takmer už pol roka po, a nejako ma zrazu začalo pobolievať pravé prsko, čo už po 3 mesiacoch po sa vôbec nestalo. Je to taká pichavá bolesť zostredu - z medzery pravého. Hlavne keď si dám dole podprdu alebo keď si ľahnem (aj v nej). Nijakú záťaž som nemala a už to je nejakých 5 dní a nemám ani pred krámami :) Máte nejaká podobnú skúsenosť, že či je to OK?

Sandritta

anna.m

Ano u Mladeka. Mne vysetrenia robili tam- krv, EKG a uz len potom som isla na sono prsnikov k ich doktorke na polikliniku v Nitre.
Sice ma to stalo 140€ + 20€ sono, no bola som rada ze som nemusela nic nikomu vysvetlovat.

anna.m

Sandritta
ty si bola u mladeka ja idem tiez tam. ja som sa 2krat pytala na recepcii na zoznam a stale mi povedala ze klasicle vysetrenie predoperacne a ze rent. pluc nepotrebuj.

LiluM3

anna.m
RTG si daj urobiť určite. A zoznam Ti pošlem, ale najskôr až zajtra, mám tie papiere u našich a zajtra idem tam. Tak Ti to zajtra napíšem sem.

anna.m

LiluM3
a nemohla by si mi prosim ta dat ten zoznam co treba zistit z krvy? mne povedali na klinike na recepcii ze rentgen pluc netreba ale to nestoji vela tak si to radsej dam spravit.

LiluM3

anna.m
Ahoj, áno, na predoperačných vyšetreniach aj RTG hrudníka + EKG + odber krvi a moč. Ja som bola na predoperačných v pondelok. Ja som od Dr. dostala normálne zoznam vyšetrení, ktoré si mám vybaviť a hotovo.

anna.m

baby vramci predoperacnych vysetreni ste potrebovali aj rentgen pluc? a krvne testy co museli obsahovat? nemate niektora zoznam. na recepcii kliniky mi povedali ze klasicke veci co treba pred operaciou,ale nieze internista bude vyzadovat nejaky zoznam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk